NASA TV

NASA TV CANLI İZLE

NASA TV

 

NASA TV, orijinal adıyla NASA Select, Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi’ne ait bir televizyon kanalıdır. Amerika Birleşik Devletleri tarafından kurulan kanalın merkezi Washington DC’de bulunmaktadır. Bu nedenle kanal Amerikan İngilizcesi aksanıyla yayınlarını sürdürmektedir. Dünya ve evren üzerinde çeşitli yayınlar gerçekleştiren NASA TV, uzayda yapılan çalışmaları izleyicilerine anında sunarken, astroloji ve astronomi meraklılarına özel yayınlar da gerçekleştirmektedir. Siz de merak ettiğiniz içeriklere NASA TV canlı yayın seçeneği ile sitemiz üzerinden anında ulaşabilirsiniz.

NASA TV, uzayın bilinmeyenlerini gün yüzüne çıkarmakta; yarışma programları, haber bültenleri, canlı bağlantılar ve naklen yayınlar ile bilim dünyasına ışık tutmaktadır. Dünyanın galaksiden görünüşü, yıldız kaymaları, meteor yağmurları, ay yüzeyi görüntüleri gibi ilgi çekici pek çok olayı ekranlara sunmaktadır. Özellikle astronomi ile ilgilenen izleyiciler için bulunmaz bir seyir keyfi yaşatan kanalı NASA TV canlı izle seçeneğiyle platformumuz üzerinden kesintisiz izlemek de mümkün.

Halka yönelik canlı yayınların ve kaydedilmiş olayların ekranlara geldiği kanalda, belgesel içerikli yayınların yanı sıra okullar ve müzeler gibi çeşitli eğitim kurumları için uzay ve bilim programları da yayınlanmaktadır. Basın bülteni videoları, röportajlar ve basın konferansları kanalda yayınlanan diğer içerikler arasında yer almaktadır. Günün her saati kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren NASA TV, programlarını düzenli olarak planlamakta, izleyicilerine yüksek çözünürlükte hizmet vermektedir.

NASA Galerisi, NASA’nın geçmişinden fotoğraflar ve videolar içerirken, Video Dosyası haber ve medya kuruluşları için b-roll görüntülerini yayınlar. Eğitim Dosyası ise okullar için özel programlama sağlamaktadır. NASA Edge ve NASA 360 ülke çapındaki NASA merkezlerinden haberleri göstermektedir. 2009 yılında Emmy Ödülü alan kanal, Apollo 11’in ayın yüzeyinden yaptığı ilk televizyon yanının yıldönümü nedeniyle Philo T.Farnsworth Ödülü’ne layık görülmüştür.