Minika GO

Minika GO CANLI İZLE

Minika GO

 

20 Ocak 2012’de Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde kurulan Minika GO çocuklara özel yayınlar yapan bir eğlence kanalıdır. Kanal, 7-14 yaş aralığındaki çocuklara hitap etmektedir. Bu yaş aralığındaki çocukların bilişsel ve sosyal gelişimlerini dikkate alarak eğlenceli vakit geçirebilecekleri içerikleri derleyen Minika GO editörleri hazırlığı tüm içeriklerde büyük bir titizlikle çalışmakta ve öncelikle bir ebeveyn gözüyle yayınlarını gözden geçirmektedir. Bu sebeple kurulduğu günden itibaren ebeveynlerin de güvenini kazanmayı başarmış, en çok izlenen çocuk kanalları arasında üst sıralarda kendine bir yer edinmiştir. Minika GO ve kardeş kanalı olan Minika Çocuk kanallarını web sitemizden canlı olarak takip edebilirsiniz.

Türkiye televizyonlarında yayın yapan sayılı çocuk kanalları içerisinde hızlı bir ivmeyle başarıyı yakalayan kanal üst sıralarda kendisine yer bulmayı başarmıştır. Çocukların eğlenceli vakit geçirmesini hedeflerken aynı zamanda onların gelişimlerini desteklemeye yönelik yayınlar yapmaktadır. Minika GO; Hızlı Ayaklar, Moka’nın Olağanüstü Maceraları, İstanbul Muhafızları, Power Rangers, Oscar Çöllerde, Kahraman Kedi, Peter Pan ve Transformers gibi çeşitli çizgi filmlere yayın akışı içerisinde yer vermektedir. Ayrıca Bilim Köşesi adlı programıyla da bilim içerikli yayınları da minik izleyicileriyle buluşturmaktadır. Bu program sayesinde çocuklar merak ettiği soruların cevaplarına ulaşacak, eğlenceli bir takım deneylerle de bilimsel bir bakış açısı kazanacaklardır. Altın Öğütler isimli programla da Hz. Muhammed’in öğütleri çocuklarımızın davranışlarına klavuzluk edecektir.

Çocukların eğlenirken öğrendiği, keyifli vakit geçirdiği pek çok farklı programa ev sahipliği yapan Minika GO canlı yayın akışlarında dini ve milli bayramlarımızı konu alan içeriklere de yer vermektedir. Çocuklara armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda minik izleyicilerinin resimlerini, hayallerini anlattıkları videolarıyla ekranları süslemektedir. Siz de çocuğunuz için kaliteli içeriklere Minika GO canlı izle seçeneğiyle sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilir, onun keyifli vakit geçirmesine yardımcı olabilirsiniz.

 

Minika GO Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12053 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Minika GO Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

D-Smart 131. Kanal

Teledünya 445. Kanal

Digitürk 170. Kanal

KabloTV 446. Kanal

Tivibu 115. Kanal

Turkcell TV+ 116. Kanal

 

Minika GO İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Adres: Barbaros Bulvarı Cam Han No:153 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul