Minika Çocuk

Minika Çocuk CANLI İZLE

Minika Çocuk

 

Turkuvaz Medya Grubu’na bağlı olarak 2011 yılında yayın hayatına başlayan Minika Çocuk aynı zamanda Turkuvaz Medya Grubu’nun tematik kanallarından ilki olma özelliğini bulundurmaktadır. Kanal, yayın akışını 3-8 yaş aralığındaki çocukların bilişsel ve sosyal gelişimlerini dikkate alarak hazırlamaktadır. Kanalın izleyicilere ve ebeveynlere sunduğu en büyük avantajlardan birisi de programların yaş gruplarına göre farklı yayın saatleri içerisinde dağılmasıdır.

Kanalın bir de kardeş kanalı olan Minika GO isimli bir kanal bulunmaktadır. Minika Çocuk ve Minika Go kanalları ebeveynlerin çocukları için kaliteli içeriğe anında ulaşması amacıyla büyük bir özen ve titizlikle programlarını hazırlamaktadır. Bu konuda herhangi bir hataya yer vermemek adına tüm editörler ve yayın yönetmenleri bir ebeveyn gibi düşünüp çocuklar için en iyisini hayata geçirmektedirler.

‘’Eğlencenin Gücü Adına’’ sloganıyla minik izleyicilere hitap eden kanal Türk televizyonlarında bulunan çocuk kanallarının içerisinde kısa bir sürede üst sıralarda yerini almış, hem çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlamış hem de ebeveynlerin güvenebilecekleri bir çocuk kanalı haline gelmiştir. İçeriklerin hazırlanması aşaması büyük bir titizlikle editörler tarafından yerine getirilmekte, çocukların gelişim düzeyleri dikkate alınarak onların gelişimlerini destekleyen programlara ekranlarda yer verilmektedir. Türksat uydusu üzerinden yayınlarını sürdüren kanalı ayrıca Minika Çocuk canlı izle seçeneği ile sitemiz üzerinden de kesintisiz ve canlı izleyebilirsiniz.

Hafta içi ve hafta sonu gün boyunca televizyon yayınlarına devam eden kanalda çocuklara özel birbirinden farklı içerikler yer almaktadır. Nane ile Limon, Tatlı Kedicikler, Damlanın Dolabı, Wissper, Thomas ve Arkadaşları, Gökkuşağı Ruby, Bob Usta, Ayıcık Bombo, Robocar Poli ve Maceracı Yüzgeçler büyük bir ilgiyle takip edilen çocuk programlarından bazılarıdır. Siz de çocuklarınız için birbirinden eğlenceli ve güvenilir içeriklere Minika Çocuk canlı yayın akışıyla sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Minika Çocuk Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12053 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Minika Çocuk Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

Digitürk 169. Kanal

D-Smart 131. Kanal

Kablo TV 445. Kanal

Tivibu 113. Kanal

Turkcell TV+ 115. Kanal

 

Minika Çocuk İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0212) 251 50 90

Fax: (0212) 245 50 92

Adres: Barbaros Bulvarı Cam Han No:153 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul