Milyon TV

Milyon TV CANLI İZLE

Milyon TV

 

Arpej Yapım Şirketi bünyesinde yayın hayatına başlayan kanal 2016 yılında kurulmuştur. ‘’Yeni Çağın Gençlik ve Müzik Kanalı’’ sloganıyla konseptini ve hedef kitlesini betimleyen Milyon TV, kısa sürede gençlerin ilgiyle takip ettiği kanallar arasında yerini almıştır.

Gençlere yönelik yayınlarıyla dikkat çeken Milyon TV, müzikle ilgili pek çok içeriğe yer verirken aynı zamanda çeşitli konserlere ve etkinliklere de sponsorluk yapmaktadır. Özellikle sponsorluk anlaşmaları ile adından sıkça söz ettiren kanal izleyici kitlesinde önemli bir artış da yakalamıştır. Kurulduğu ilk günden bu yana ilkelerini ve çizgisini bozmadan ilerleyen kanalın sosyal sorumluluk projelerine, çeşitli etkinlik ve gösterilere katılması da izleyicilerin takdirini kazanmasını sağlamıştır.

Milyon TV canlı yayın akışı incelendiğinde gençlik ve müzik içeriklerine yer verildiği görülmektedir. Müzik dünyasının en sevilen video kliplerini izleyicileriyle buluşturan kanal ayrıca konserlere ve festivallere ait kayıtları da ekranlara getirmektedir. En güncel müzik videolarını, sektörde yaşanan son gelişmeleri ve en iyi müzik listelerini izleyicilerine sunan kanal özellikle gençlerin ne istediğini çok iyi bilerek yayın akışını oluşturmuştur. Ozzy ile Gece Kuşağı, Zeynep Bozkaya ile Live Style, Buse ile Klip Saati, Hande Hastepe ile Missmilyon, Milyon Fest Heyecanı ve Sunucu Sensin isimli programlar yayın akışı içerisind yer alan programlardandır.

Hafta içi ve hafta sonu 24 saat kesintisiz yayın yapan Milyon TV, programlarında birbirinden sevilen isimleri ağırlamakta, canlı müzik performanslarıyla izleyicilerin dikkatini çekmektedir. Gençlik ve müzik alanında Türkiye’nin en sevilen kanallarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen kanal, eğlenceli, samimi ve hareketli yayınlarıyla sektöre yeni bir soluk getirmiştir. Siz de kanalın yayınlarına anında ulaşmak için Milyon TV canlı izle seçeneğini kullanabilir, kanala sitemiz aracılığıyla erişim sağlayabilirsiniz.

 

Milyon TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12685 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Milyon TV Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

Digitürk 106. Kanal

D-Smart 135. Kanal

Vodafone TV 99. Kanal

 

Milyon TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0212) 347 24 00

GSM: (0535) 542 35 65

Fax: (0212) 347 24 00

Adres: Barbaros Bulvarı Ertuğrul Sitesi B Blok No:133 Kat:3 D:8 Beşiktaş / İstanbul