Mesaj TV

Mesaj TV CANLI İZLE

Mesaj TV

 

Sitemizde dini kanal kategorisinde yer alan Mesaj TV, 1 Kasım 1992 tarihinde Prof. Dr. Haydar Baş tarafından kurularak yayın hayatına geçiş yapmıştır. Yayın merkezi İstanbul olan kanalda sabah saat 07.00’yi gösterdiği an İstiklal Marşı ile yayın akışına başlanılmaktadır. Meltem TV, Kadırga TV, Köy TV ve Av TV ile kardeş kanal olan Mesaj TV, dini içerikli bir kanal olarak öne çıkmakta ve haber, din, tartışma, belgesel, ilahi, ekonomi, doğa, tarım ve Haydar Baş'ın özel sohbetleri gibi programlar ile yayın akışını sürdürmektedir. Her kesime hitap eden Mesaj TV bu alanda başarılı olmaktadır.

Türkiye’de yayın yapan kanal Avrupa’da ilgiyle takip edilmekte ve yüksek izlenme oranları elde etmektedir. Çeşitli içeriklere ve birbirinden keyifli programlara sahip Mesaj TV, ayrıca Türkiye’nin ilk özel ve ulusal televizyon kanallarından biri olma özelliğine sahiptir. Geniş bir izleyici kitlesine sahip olarak çeşitli içerikler üreten kanal, izleyicilerine hitap etmekte ve bu alanda başarıya ulaşmaktadır. Mesaj TV, içerik tarzında değişim yapmamış köklü bir kanal olma özelliğiyle de öne çıkmaktadır. Farklı tarzlarda izleyebileceğiniz programlar üreten kanala sitemiz üzerinden Mesaj TV canlı seçeneğine tıklayarak ulaşabilir ve keyifli programları donmadan, yüksek kaliteyle izleyebilirsiniz.

Ailecek izlenebilen bir kanal olarak yayın yapan Mesaj TV, çocuklara ve yetişkinlere özel yayın içerikleri sunmaktadır. Web sitemiz üzerinden kesintisiz ve yüksek kaliteyle Mesaj TV canlı izle bölümünden izleyebileceğiniz çeşitli içerikler sunan kanal aracılığıyla, mutfağınızda uygulayabileceğiniz çeşitli tariflerin yapıldığı yemek programlarına, yabancı ve Türk sinema filmlerinden esintiler sunan filmlere, dini bilgilere ulaşabileceğiniz dini içerikli programlara, çocuklarınız için hazırlanmış olan çizgi filmlere ve fikirlerin ortaya döküldüğü tartışma programlarına ulaşarak güncel olarak takip edebilirsiniz.

 

Mesaj TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12265 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Mesaj TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0312) 309 03 05

Adres: Yeşilova Mahallesi, 4. Barbaros Cd. No:4 D:27 - 2 34295 Küçükçekmece/İstanbul