Merkez TV

Merkez TV CANLI İZLE

Merkez TV

 

İlk olarak Marmara TV adıyla yayına başlayan Merkez TV, 3 Mart 2004 yılında yayın hayatına adım atmıştır. Kanal, Ciner Medya Grubu bünyesinde yayın faaliyetlerini sürdürmekte, sahibi ise Turgay Ciner olmaktadır. Sosyal medyada hesapları bulunan kanal, paylaşımlarını aktif tutmakta ve takipçilerini bilgilendirmektedir. “Haberin Merkezi” sloganıyla hareket eden Merkez TV, yayın akışında kaliteli ve farklı programlara yer vererek izleyenleriyle buluşturmaktadır. Kanalın kardeş kanalları ise; Radyo Marmara, Radyo City, ATV, Yeni TV, ATV Avrupa, Romantik Radyo, Yeni Radyo, Türkçe TV olmaktadır.

Merkez TV yayın hayatına ilk adım attığı zamanlarda, eski filmlerin ve yabancı videoların ağırlıklı olduğu yayınlar yapmıştır. Kanalın şu anki yayın akışında ise; Serkan Erkan’ın sunumuyla Orta ve Gol, Rabia Tuğba Aydın’ın sunumuyla Yeni Gün, Doç. Dr. Nebahat Gülcü Bulut ile Doktorun Konuğu, Sporun Merkezi, Bugün Özel, moderatörlüğünü Ertuğrul Turan’ın üstlendiği Ortak Nokta, Mustafa Cop’un sunumuyla Muhabbetle, Hafize Bayar’ın program sunuculuğunu yaptığı Yüz Yüze adlı programlar bulunmaktadır. Kanal, aynı zamanda dünyada ve ülkemizde meydana gelen haberleri öğrenerek gelişmeleri seyircilerine aktarmakta ve sosyal medya hesaplarından da bu haberleri paylaşarak takipçilerini bilgilendirmektedir. Kanalın tüm yayın akışını kalitenin adresi sitemiz aracılığıyla Merkez TV canlı izle bölümünden yüksek kaliteyle takip edebilirsiniz.

Tüm illerdeki halka hitap edecek şekilde yayınlar yapan kanal, web sitesinde de aktif olarak paylaşımlar yapmaktadır. Spor haberlerine, dünya gelişmelerine, asayiş haberlerine, magazine, ekonomi ve gündemdeki haberlere yer veren kanal, kullandığı “Haberin Merkezi” sloganının hakkını vermektedir. Belirli bir izleyici kitlesine sahip olan ve kaliteli yapımlar sunan kanalın programlarını, sitemizde yer alan Merkez TV canlı bölümünden izleyebilir ve kesintisiz, canlı yayınla tüm programların tadını çıkarabilirsiniz.

 

Merkez TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12729 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 30000

FEC: 2/3

 

Merkez TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0374) 222 55 50

Adres: Karamanlı Mahallesi Mutlu Sokak No: 5/A BOLU