Medeniyet TV

Medeniyet TV CANLI İZLE

Medeniyet TV

 

Yayın merkezi Azerbaycan olan ve 14 Şubat 2011 yılında Azerbaycan’da kurularak yayın hayatına giriş yapan Medeniyet TV, Azerice dilinde yayınlar yapmaktadır. Kanal, özellikle spor alanında ağırlıklı yayınlar yapmakta ve yoğun ilgiden dolayı yatırımlarını genelde bu alana çevirmektedir. Azerbaycan Devlet Televizyonu olan AZ TV bünyesinde kurulan Medeniyet TV, aynı zamanda geniş içerik yelpazesi ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Medeniyet TV; kültürel, sanatsal, eğitsel programlarla birlikte haber programlarına, çocuk programlarına da yer vermektedir. Renkli içerikleri bulunan kanal, aynı zamanda dini görüşlere saygılı bir tavır benimsemekte ve sunduğu haber programlarında tarafsızlık ilkesinden vazgeçmemektedir. İlgiyle takip edilen ve bir kültür kanalı olan Medeniyet TV’ye sitemiz üzerinden Medeniyet TV canlı izle bölümünden ulaşabilir ve kesintisiz izleyebilirsiniz.

Kanalın asıl amacı; Azerbaycan ülkesinin zengin kültürünü, insani değerlerini dünyaya tanıtarak ülkenin kültür mirasına dikkatleri çekip ilgi uyandırmaktır. Bu anlamda kanal Azerbaycan dili, tarih, kültür ve bilim, aydınlanma, sanat anlamında önemli adımlar atmakta ve savunucusu olmaktadır. Kanal; Azerbaycan Yurdum Benim, Renklerin Nağmesi, Serbest Sohbet, Sönmeyen Yıldızlar, Saz Söz Akşamı, Yaradanlar ve Yaşatanlar, Hakkın Dergâhı, Ana Dili, Ölen İllerin Nağmeleri, Yürekten Yüreğe gibi başarılı programlarıyla izleyicilerine hizmet vermektedir. Birbirinden güzel ve dikkat çekici bu programlara sitemizde bulunan Medeniyet TV canlı bölümüne tıklayarak ulaşabilir ve sitemiz kalitesiyle yayın akışını takip edebilirsiniz.

 

Medeniyet TV Frekans Bilgisi

 

Azerspace-1 Uydusu

Frekans: 11169 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 20400

FEC: 5/6

 

Medeniyet TV Nereden İzleyebilirim?

 

Kanalın uydu yayını yalnızca Azerspace-1 kapsama alanı içerisinden izlenilebilmektedir. Web sitemizden ise Medeniyet TV canlı yayınlarına dilediğiniz yerden, dilediğiniz zaman ve dilediğiniz cihazınızdan ulaşabilirsiniz.

 

Medeniyet TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (+99412) 5370313

Adres: AZ1011, Bakı şəh., M.Hüseyn küç., 1