Mavi Karadeniz TV

Mavi Karadeniz TV CANLI İZLE

Mavi Karadeniz TV

Mavi Karadeniz TV, 26 Ocak 2006 tarihinde yayın hayatına başlamış bir televizyon kanalıdır. Kanal adından da anlaşılabileceği üzere genellikle Karadeniz bölgesiyle ilgili yayınlar yapmaktadır. Kanalın genel merkezi ise İstanbul’da bulunmaktadır. Mavi Karadeniz TV, kurulduğu günden bugüne kaliteli yayıncılık anlayışı sayesinde birçok izleyici kazanmış ve bölgenin en çok izlenen televizyon kanallarından biri haline gelmiştir. Ayrıca kanal yalnızca Karadenizli vatandaşlarımız tarafından değil her kesimden insanımız tarafından ilgi ve sevgiyle takip edilmektedir. Kanalın sahibi ise aynı zamanda Beykozlu Giresunlular Derneği’nin eski başkanı olan ve kendisi de Karadenizli olan Fuat Kuş’tur.

Mavi Karadeniz TV ülkemizin dört bir yanında ikamet eden Karadenizli vatandaşlarımız tarafından yoğun bir ilgiyle takip edilmektedir. Ancak kanalın izleyici kitlesi bununla da sınırlı değildir. Türksat 3A uydusu üzerinden yayın yapmakta olan kanal bu uydunun çekim alanı içerisinde bulunan tüm ülkelerden izlenebilmektedir. Böylelikle yabancı ülkelerde yaşayan Karadenizli vatandaşlarımız da memleket hasretlerini Mavi Karadeniz TV aracılığıyla bir nebze de olsa giderebilmektedirler. Siz de Mavi Karadeniz TV canlı izlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz. Altaş TV, Kadırga TV ve Çay TV de canlı yayınlarını sitemizden izleyebileceğiniz ve Karadeniz bölgesinde yayın yapan yerel kanallardan bazılarıdır.

Mavi Karadeniz TV Yayın Akışı ve Programları

Mavi Karadeniz TV oldukça zengin bir içerik yelpazesiyle izleyicilerin karşısına çıkmakta. Ancak tüm bu içeriklerin odak noktasında Karadeniz yer alıyor. Hem Karadeniz bölgesinden hem yurdun geri kalanından en güncel haberlerin sunulduğu haber programları, yörenin en güzel türkülerinin ve yöresel danslarının yayınlandığı müzik ve eğlence programları ve bunların yanı sıra dini, sağlık, spor ve hava durumu programları Mavi Karadeniz TV ekranlarından izleyicilerle buluşuyor. Ancak kanalın en belirgin ve en sevilen programları müzik ve eğlence temalı olanlar.,

“Rahmet Esintileri”, “Eğlence Zamanı”, “Gündem Özel”, “Emine Gurbet Elde”, “Karadeniz Konuşuyor”, “Pelin Karaağaçlı ile Müzik Tadında”, “Güzden Kalanlar”, “Kültür Vadisi”, “Rota Karadeniz”, “Reco Show”, “Harbi Muhabbet”, “Kuzey Rüzgarı” ve dahası Mavi Karadeniz TV ekranlarından evlere taşınan programlar arasında yer alıyor.

 

Mavi Karadeniz TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 3A Uydusu

Frekans: 12265 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Mavi Karadeniz TV Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 3A Uydusu

Digitürk 628. Kanal

D-Smart 255. Kanal

 

Mavi Karadeniz TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0212) 639 02 74-75

Adres: BİLGE KAĞAN CADDESİ NO:1 KAT:3 ÇAVUŞBAŞI 34830 BEYKOZ / İSTANBUL