Marmaris TV

Marmaris TV CANLI İZLE

Marmaris TV

 

Kendisini "Türkiye'nin en iyi yerel televizyonu" olarak nitelendiren ve 2008 yılının Mart ayında yayın hayatına başlayan Marmaris TV, bölgenin en çok izlenen televizyon kanalı olmaktadır. Marmaris’in turistik tanıtımını üstlenen ve bölgede meydana gelen gelişmeleri aktaran kanal, Büyük Marmaris Radyo TV Yayıncılık A.Ş bünyesinde yayın hayatını sürdürmektedir. Marmaris TV, yaz sezonunda turistik bir yer olan Marmaris’in konaklama yerlerindeki fırsatları izleyenlerine sunarak turizme katkıda bulunmaktadır. Başarılı kanal, Muğla'nın Marmaris ilçesinde bulunan yayın merkezi üzerinden yayın faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Kent TV de Muğla’dan yayın yapan bir yerel kanaldır.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan kanal, güncel gelişmeleri takipçilerine sunmaktadır. Çeşitli programlarıyla ekranlara çıkan kanalın yayın akışında; Yabancı Film Kuşağı, Çizgi Film, Çocuk Programı, Haber Bülteni, Çizgi Dizi, Sağlık Olsun, Uzun Hafta Sonu Marmaris, Saklı Kalan Şarkılar, Marmaris TV Belgesel, Ustalara Saygı, Turizm Gerçeği, Marmaris TV Gündem, Dizi Kuşağı, Bir Zamanlar Marmaris, Ana Haber Bülten, Yerli Film, Hayat Marmaris’te Güzel, Yabancı Filmler, Marmaris Konuşuyor, Başka Dünya Yok, Nereden Nereye Marmaris gibi programlar yer almaktadır. Her kesime hitap eden kanal, farklı içerikleri ekranlara getirerek izleyenlerine keyifli ve bilgilendirici programlar sunmaktadır. Şehrin turistik yerlerini, şehrin yapısını, meydana gelen gelişmeleri öğrenmek isteyenlerin ve Marmaris’e hasret kalanların izleyebileceği kanal olan Marmaris TV’ye sitemizdeki Marmaris TV canlı izle bölümünden ulaşabilir ve kanalın yayın akışını kesintisiz olarak takip edebilirsiniz.

Marmaris’in kültürel ve tarihsel özelliklerine yayın akışında yer veren kanal sayesinde, Marmaris hakkında tüm merak ettiklerinizi rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Çizgi film, turizm, dizi-film, haber, belgesel gibi temalarıyla geniş içerik yelpazesi sunan kanalın, yayın akışını sitemizden Marmaris TV canlı bölümüne tıklayarak takip edebilir ve yüksek kaliteyle, canlı olarak seyredebilirsiniz.

 

Marmaris TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0252) 412 19 19

Adres: Tepe, Ulusal Egemenlik Cad. Erden İş Merkezi No:6 D:3, 48700 Marmaris / Muğla