Malatya ER TV

Malatya ER TV CANLI İZLE

Malatya ER TV

 

1994’ten beri yayın hayatına devam eden ER TV, Malatya merkezli olup her yaştan izleyiciye hitap eden programlar yayınlamaktadır. Kanalın Sorumlu müdürü Burak Altun olmakta, Genel yayın müdürü ise Mustafa Eren olmaktadır. Köklü bir geçmişe sahip olan kanalın aktif bir izleyici kitlesi bulunmakta ve kanal oldukça sevilmektedir. "Malatya'nın en büyük televizyonu" sloganını benimseyerek hareket eden ER TV, habercilik yayınında oldukça yol kat etmiştir. Spor, yaşam, ekonomi, sağlık, kültür-sanat, gündem, asayiş, Malatya ili gibi temalarda programlar yayınlayan kanal, izleyicilerinin keyifli ve bilgilendirici zaman geçirmesini sağlamaktadır.

Battalgazi'de Ramazan, Ana Haber Bülteni, Ramazan Neşesi, Yaz Sohbetleri, Battalgazi'de Ramazan Geceleri, Hoş Bir Sada, Size Geliyoruz, Solo, İller Belgeseli, Klipbox, Dr. Yakıncı ile Önce Sağlık, Sabah Ajansı, Zoom, Ramazan Sohbetleri, Cüz, Haber 15, İlahi gibi yayınları program listesinde bulunduran kanal, uzakta yaşayan Malatyalılar için vazgeçilmez bir kanal olarak karşımıza çıkmaktadır. Gündemde yer alan haberlerin, güncel konuların, tanıtımların yer aldığı kanala sitemiz aracılığıyla ER TV canlı izle bölümünden ulaşabilir ve kesintisiz yayının tadını çıkarabilirsiniz. Malatya’nın bir diğer yerel kanalı olan Vuslat TV’yi de web sitemizden takip edebilirsiniz.

Kanal, 1 Temmuz 2015 tarihinden itibaren TÜRKSAT 4A üzerinden yayın hayatına geçiş yapmıştır. Geçmişten bugüne alanında yetkin kadrosuyla yayın hayatına devam eden ve Malatya ilini temsil eden ER TV, Malatya halkı tarafından oldukça sevilmektedir. Kanal sadece televizyon kanalı olmakla sınırlı kalmayıp aynı zamanda internet üzerinden de yayın faaliyetlerini yürütmektedir. Özellikle Youtube platformunda ön plana çıkan kanalın, resmi Youtube kanalı bulunmaktadır. Kaliteli yayınlar sunan ER TV, sadece bölgesel bir kanal olmamakta Türkiye ve dünyadan da izlenmektedir. Yerel kanalın tüm programlarına sitemiz kalitesiyle ulaşabilir ve  ER TV canlı bölümüne tıklayarak yayın akışını takip edebilirsiniz.

 

Malatya ER TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12265 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Malatya ER TV Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

Digitürk 625. Kanal

 

Malatya ER TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0422) 238 00 22

Fax: (0422) 238 33 99

Adres: Bostanbaşı Karlık Mevkii Sivas Yolu 1. Km. BP Benzin İstasyonu Yanı Yeşilyurt / MALATYA