Lalegül TV

Lalegül TV CANLI İZLE

Lalegül TV

 

10 Temmuz 2014 yılından beri RTÜK lisansına sahip olan ve 18 Eylül 2014 tarihinden beri yayın hayatını sürdüren Lalegül TV, dini içerikli yayınlar yapan bir kanal olarak öne çıkmaktadır. Başlarda bir ay kadar test yayın yaparak yayın hayatına adım atan kanal, daha sonraları normal yayın hayatına geçiş yapmıştır. Dini yayınlarında “Cübbeli Ahmet Hoca” olarak tanınan ve çoğu kişi tarafından ilgiyle takip edilen Ahmet Mahmut Ünlü’ nün katılımıyla sohbet programları verilmektedir. Dini içerik yönünden zengin yayın içeriklerine sahip Lalegül TV ile ailecek izleyebileceğiniz çeşitli kültürel ve dini yayınlar bulunmaktadır.

İzleyici kitlesi her geçen gün büyüyen kanalın, programlarını takip eden izleyicilerin yaş profilleri 25-60 olarak değişmektedir. Birçok dini içeriğin yayınladığı kanalın ana temasını genel olarak Cübbeli Ahmet Hoca’ nın sunduğu programlar oluşturmaktadır. Bu programlar dışında yayın akışında yer alan programlardan biri de Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil’ in sunduğu ve güncel hadiselerin masaya yatırılarak çeşitli konularda çeşitli görüşlerin bildirildiği “Tarih ve İnsan” adlı program olmaktadır. Bu yayınların dışında kanalda hafta içleri yayınlanan Fıkıh dersleri ve Tefsir dersleri adlı programlar, Hz. Muhammed’e ait sözlerin Türkçe meallerinin izleyiciye aktarıldığı Hadislerden İnciler gibi birçok program bulunmaktadır. Bu birbirinden bilgilendirici programlara televizyon dışında online olarak sitemiz üzerinden Lalegül TV canlı bölümüne tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yayın içerikleri yönünden yelpazesi geniş olan Lalegül TV’ye kesintisiz bir şekilde ve 7/24 Lalegül TV canlı kısmına tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz. Sitemizde dini yayınlar kategorisine giren bu kanalı takip ederek  din hakkında öğrenmek istediğiniz her şeye sitemiz sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Özellikle Ramazan aylarında Mukabele ve Hasbihal adlı programa da sitemiz üzerinden ulaşarak kesintisiz bir şekilde izleme şansını bulabilirsiniz. Ayrıca Lalegül FM’i de bağlantıya tıklayarak canlı dinleyebilirsiniz.

 

Lalegül TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12423 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 30000

FEC: 3/4

 

Lalegül TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0212) 435 50 50

Adres: Fevziçakmak Mah. Osman Gazi Cad. 1992 Sok. No:1 Kat:6 Bağcılar / İSTANBUL