Kudüs  TV

Kudüs TV CANLI İZLE

Kudüs TV

 

Kudüs TV, ilk olarak 2008 yılında internet üzerinden yayın hayatına başlayan, İkbal Köseoğlu ve Nurettin Şirin ortaklığında kurulan Türkiye merkezli İslami televizyon kanalıdır. Başlarda internet üzerinden yayın yapan kanal, daha sonraları kitlesini genişleterek bir televizyon kanalı haline gelmiştir. Kanal ‘Gözlerini Kudüs’te tut’ sloganıyla 13 Ağustos 2013 tarihinde uydu yayınına başlamıştır. Kudüs TV logosu, Kudüs’te bulunan Müslümanların ilk kıblesi olarak da bilinen Mescid-i Aksâ Cami’nin kubbe figürü altında ‘Kudüs TV’ yazısı ile ifade edilmektedir.

Dini bir kanal olan Kudüs TV’nin yayın içerikleri de genel olarak dini programları içermektedir. Kudüs TV uzman sunucularıyla birlikte Mercek, Farklı Açı, Tebessüm, Edebiyat Mektebi, Gün Ortası, Arka Plan, Ana Haber, Günün Yorumu, Batı Asya, Sözün Gücü, Diyalog ve Uhuvvet, Güne Başlarken, Zehra’nın İzinde, Şifahane, Sesli Makale, Fikr-i Hür, Üçüncü Göz, Perspektif, Ajans, Hutbe gibi çok çeşitli programları sunmaktadır. Bu keyifli programlar izleyenlere hitap etmekte ve izleyenler tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Bu birbirinden güzel içeriklere web sitemiz üzerinden Kudüs TV canlı izle bölümüne tıklayarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İslami değerleri ön planda tutan kanal, önceki yıllarda Filistin’e yapılan zalimliklerin karşısında durmuş ve bu alanda yayınlarının yarısını Filistin’e adayarak destek çıkmıştır. Sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanan kanal, İstanbul’da bulunan stüdyolarından çeşitli yayınlar sunmaktadırlar. Zamanla en çok izlenen dini kanallardan biri olan Kudüs TV, bu alanda başarılarını devam ettirmektedir. Türkiye dahil olmak üzere doğu ülkeleri olan İran, Irak ve Suriye’de de oldukça üne sahip Kudüs TV, ayrıca Avrupa’nın tamamında izlenme olanağına sahiptir. Çok kapsamlı olan kanala Kudüs TV canlı bölümünden sitemizde kesintisiz ve sınırsız bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Kudüs TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12729 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 30000

FEC: 2/3

 

Kudüs TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]