Koza TV

Koza TV CANLI İZLE

Koza TV

 

2010 yılında Adana şehrinin yerel televizyon kanalı olarak yayın hayatına başlayan Koza TV’nin hem İstanbul’da hem Adana’da olmak üzere iki farklı stüdyosu bulunmaktadır. 2013 yılında kanal, İstanbul’daki stüdyosunda yeni yayın hayatına adım atmıştır. Kanalın Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı ise Ercan Yılmaz üstlenmektedir.

Adana Koza Radyo ve Televizyon Yayıncılık A.Ş. bünyesinde kurulan Koza TV “Tarafız, Halktan Tarafız” sloganını benimseyerek hareket etmekte ve çalışmalarını sürdürmektedir. Facebook, Twitter, Youtube gibi sosyal mecralarda paylaşımlarıyla da aktif olmaya çalışan kanal; yayınlayacağı ve yayınladığı programları, haberleri paylaşarak halkı bilgilendirmektedir. Bu sayede kanalın yayın akışını tekrardan izleyebilir, gündemi takip edebilir ve programa yorumlarınızı bırakabilirsiniz. Kanal tema olarak ise farklı içerikleri bünyesinde barındırmakta ve izleyenleriyle paylaşmaktadır. Bu içerikler ise; ata sporları, eğlence programları, Adana, haberler, yemek gibi temalardan oluşmaktadır. Kanalın birbirinden keyifli programlarına sitemiz kalitesiyle Koza TV canlı bölümünden ulaşabilirsiniz. Adana’da yayın yapan diğer bir yerel kanal olan TV A’yı da web sitemizden kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Canlı yayınlar da yapan kanalın yayın akışında; Yıldızlı Lezzetler, Hodri ’Meydan, Karavan, Nisan’da Adana’da, Kepez Bülten, Traktör Yarışları, Extremsports gibi programlar bulunmakta ve kanal Akdeniz bölgesi geneline yayın yapmaktadır. Kanal, Adana’da meydana gelen gelişmeleri, Türkiye’deki olayları ekrana yansıtarak öz bilgileri izleyicilerine aktarmaktadır. Renkli yayın akışıyla dikkat çeken Koza Tv, Adana ve Akdeniz bölgesi özlemi çekenlerin vazgeçilmezi olan bir kanal olarak karşımıza çıkmaktadır. Kanalın tüm programları herkese hitap edecek şekilde olmaktadır bu sayede yerel halk dışında diğer illerdeki vatandaşlar tarafından da programlar izlenebilmektedir. Kanal, bu anlamda başarılı olmakta ve belirli bir izleyici kitlesine sahip olmaktadır. Adana'ya has kültürel ve sanatsal etkinlikleri, belirli zamanlarda yapılan festivalleri yayınlayan kanalın tüm programlarına sitemiz aracılığıyla Koza TV canlı izle bölümünden ulaşabilir ve yüksek kaliteyle kesintisiz olarak seyredebilirsiniz.

 

Koza TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12685 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 30000

FEC: 2/3

 

Koza TV Nereden İzleyebilirim?

Türksat 4A Uydusu

Digitürk 614. Kanal

D-Smart 228. Kanal

 

Koza TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0242) 323 49 96