Köy TV

Köy TV CANLI İZLE

Köy TV

 

Kapatılan Marmara TV’nin yayın frekansları üzerinden yayınlarını sürdüren Köy TV, 20 Ocak 2010 tarihinde kurulmuştur. Türkiye’nin ilk tarım ve hayvancılık televizyon kanalı olma özelliğini bulunduran kanalın yayın faaliyetleri Bursa’nın Osmangazi ilçesinden sürdürülmektedir. İzleyicilerine tarım ve hayvancılık konusunda çeşitli bilgileri aktarırken onları bilinçlendirmek amacıyla yayın hayatına başlayan kanal, bu alanda yaşanan sorunlara da çözüm üretip izleyicilere yol göstermektedir.

Kanal, ‘’Köyde Hayat Var’’ sloganıyla yayınlarını sürdürmektedir. Köy ve köye dair çeşitli konuların işlendiği programlarda aynı zamanda balıkçılık, çiftçilik, ormancılık, hayvancılık gibi farklı içeriklere de yer verilmektedir. Köy gezi programları ise ilgiyle takip edilen programların başında gelmektedir. Yayın akışı incelendiğinde haber ve belgesel ağırlıklı olarak bir yol izleyen Köy TV, insanların hayatlarını kolaylaştırmaya yardımcı konuları aktarmaktadır. Tarım ve hayvancılıkla ilgilenenler tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen kanal, bu işlerle ilgilenmek isteyenlere de yol gösterici nitelikle yayınlar yapmaktadır. Merak edilen soruların cevaplandığı programlar ve tarımda güncel bilgilerin yer aldığı içerikler ile köy yaşamını seven ve merak eden herkese kucak açar nitelikte yayınlarını sürdürmektedir.

Eğlenceli ve samimi anlatımlarıyla dikkat çeken programlar her yaştan izleyicinin izlemesi için uygun niteliktedir. Köy ve köye dair her türlü konuya değinen kanal, sadece televizyon üzerinden canlı yayın yapmakla kalmayıp internet siteleri üzerinden de çeşitli bilgileri takipçileriyle paylaşmaktadır. Bununla birlikte biz de kanala ve içeriklere takipçilerimizin daha kolay ulaşabilmesi amacıyla Köy TV canlı yayın akışını sitemizde paylaşmaktayız.

Organik Tarım Dünyası, Bitki Doktoru, Hekimce Bakış, Toprak ve İnsan, Anadolunun Sesi, Köylü Soruyor gibi çeşitli programları ekrana getiren kanalı sadece televizyondan değil, tablet ve bilgisayarınızdan da Köy TV canlı izle seçeneği ile sitemiz aracılığıyla takip edebilirsiniz.

 

Köy TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12685 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Köy TV Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

D-Smart 198. Kanal

 

Köy TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0224) 368 01 02

Fax: (0212) 335 00 00

Adres: Bahar Mah. Ulubatlı Hasan Bulvarı Falcon İş Merkezi No:61/16 Osmangazi Bursa