Kon TV

Kon TV CANLI İZLE

Kon TV

 

Türkiye'nin ilk bölgesel kanalı olma özelliğine sahip Kon TV, Anadolu Medya Grup tarafından 10 Haziran 1992 yılında kurulmuş bölgesel bir kanaldır. HD yayın kalitesinde yayınlar yapan kanal; söyleşiler, haberler, tanıtımlar ve bölgesel programlar yapmaktadır. Güçlü bir altyapıya sahip olan Kon TV, ilk zamanlar karasal yayın yaparken 2004 yılından itibaren uydu yayınına geçiş yapmıştır. Kanalın, Yönetim Kurulu Başkanlığını ise Ahmet Özer üstlenmektedir. Özellikle Konyalılar tarafından ilgiyle takip edilen kanalın geniş bir izleyici kitlesi bulunmaktadır. Aynı zamanda kanal Avrupa’da da izleyici kazanmayı başarmıştır.

Konya'da iki farklı stüdyoya sahip olan kanal, köylerden ve ilçelerden de sıkça yayın yaparak sadece merkeze bağlı kalmamaktadır. Alın Teri, Ana Haber, Basın Ekranı, Düzlem, Eko Haber, Hanımeli, İsmailce, Kürsüden Gönüllere, Nazar Boncuğu, Spor Gündemi, Tarım Masası, Tasarım Evi gibi birçok programı yayın akışında bulunduran Kon TV, başarılı bir kanal olarak öne çıkmaktadır. Farklı içeriklere sahip kanala sitemizden Kon TV canlı izle bölümünden ulaşabilir ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Konya’da yayın yapan yerel kanallardan bir diğeri olan Kanal 42’yi de web sitemizden izleyebilirsiniz. Ayrıca aynı yayın grubunun radyo kanalı olan Konya FM’i de bağlantıya tıklayarak izlemeniz mümkün.

Yayın kalitesi ve zengin içerikleriyle dikkat çeken kanal, diğer yerel kanallar arasında çok daha özel bir yere sahip olmaktadır. Kanal, akşamları ana haber bülteni sunumundan sonra siyasi tartışma programlarını ekrana getirmekte ve önemli kişileri konuk etmektedir. Siyasi konuların konuşulduğu bu programlarda konuklara önemli sorular yöneltilerek cevaplar aranmaktadır. Dini, siyasi, kadınlara yönelik programlar gibi birçok farklı içeriği seyircileriyle buluşturan kanal, bu anlamda çok canlı bir kanal olarak dikkatleri çekmektedir. Programlarıyla beğenilen kanalın diğer bir dikkat çeken içeriği de Konya’ya özgü değerlerin tanıtıldığı programlardır. Kanal Konya’nın farklı yerlerinde yaptığı çekimler ile her bölgeden farklı kesitleri izleyenleriyle buluşturmaktadır. Sitemizdeki Kon TV canlı bölümüne tıklayarak kanalın yayın akışına ulaşabilir ve kesintisiz olarak takip edebilirsiniz.

 

Kon TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12685 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Kon TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: 444 0 155

Fax: (0332) 350 43 04

Adres: Adres: Emirgazi Mahallesi Görsel Sokak No:1 Karatay / KONYA