Kocaeli TV

Kocaeli TV CANLI İZLE

Kocaeli TV

 

Yerel bir televizyon kanalı olan Kocaeli TV, 2012 yılının Ocak ayında Kocaeli’nde yayın hayatına giriş yapmıştır. Türkçe dilinde yayınlar yapan kanal, kesintisiz olarak günün her saatinde yayın yapmaktadır. Özellikle yerel halkı ekranlara kitleyen Kocaeli TV, bölgedeki tüm gelişmeleri ekranlara taşımaktadır. ''Kocaeli'nin Dünyaya Açılan Penceresi'' sloganını benimseyen Kocaeli TV, yayın akışında yerel haberler dışında dünyadaki olaylara da yer vermektedir. Sosyal medyada da oldukça aktif olan kanal, WhatsApp üzerinden gelen haber niteliğindeki konuları yayınlamaktadır. Kanal aynı zamanda izleyenlerin istek ve görüşlerini dinleyerek değerlendirmekte ve yayın akışını bu değerlendirmeler sonucu şekillendirmektedir.

Kocaeli TV, genel olarak yerel haberlere ağırlık vermekte ve yerel markaların reklamlarını kanalına taşımaktadır. Kanal yerel bir kanal olmakta fakat Dünya’nın her yerinden izlenme olanağına sahip olmaktadır. Kanalın yayın saatleri sabah 9.00’dan başlayıp akşam 00.00’ye kadar sürmektedir. Kanal; haber, spor, sağlık, belgesel gibi birçok farklı içeriğe yer vermektedir. Yayın akışına dahil ettiği ”Konuş Kocaeli” programıyla, Kocaeli’nin sorunlarını gündeme taşımakta ve çözüm yolları aramaktadır. Halkın görüşlerinin de dikkate  alındığı programda Kocaeli TV, bir halk kanalı olduğunu göstermektedir. Kanalın yayın akışına sitemiz üzerinden Kocaeli TV canlı bölümüne tıklayarak ulaşabilir ve kesintisiz olarak takip edebilirsiniz. Kocaeli’nin yerel kanalları arasında öneme sahip bir diğer kanal olan TV 41’i de web sitemizde donmadan seyredebilirsiniz.

Yayın akışına farklı içerikler dahil ederek izleyenlerine bilgi katan, keyifli vakit geçirten kanalın belirli bir izleyici kitlesi bulunmaktadır. İzleyicilerinin sağlık alanında bilgilenmesi için sağlık programları sunan kanal, programlarda sağlık ve kişisel gelişim hakkında bilgiler vermektedir. Bununla sınırlı kalmayan Kocaeli TV, spor yayınlarını da yayın akışına dahil ederek spor gündemine dair analizlerini izleyicileriyle buluşturmaktadır. Aynı zamanda Kocaeli maçlarını da sunan kanal, Kocaeli’ndeki spor severler tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Sitemizdeki Kocaeli TV canlı izle bölümüne tıklayarak kanalın tüm programlarına ulaşabilirsiniz.

 

Kocaeli TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12245 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Kocaeli TV Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

D-Smart 280. Kanal

 

Kocaeli TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0262) 335 25 25

Adres: Sanayi Mahallesi D-130 Karayolu Caddesi No:117 İzmit / Kocaeli