Kıbrıs Genç TV

Kıbrıs Genç TV CANLI İZLE

Kıbrıs Genç TV

 

Kıbrıs Genç TV; 31 Mayıs 1997 yılında yayın hayatına başlamıştır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin televizyon kanalıdır. Aynı zamanda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ilk özel televizyon kanalı olma özelliğini de taşımaktadır. Kanal Ertan Birinci’ye aittir. Her saat başı da haber veren bir kanaldır. Türkiye’de de Türksat 3A’dan izlenebilmektedir.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ilk özel televizyonu olma özelliği taşıyan Kıbrıs Genç TV, bölgenin en çok izlenen ve en popüler kanallarından biridir. Yayın akışı listesinde her saat başı Kıbrıs ve Dünya gündemi ile ilgili önemli gelişmeleri televizyona aktaran kanal, gündemden uzak kalmak istemeyen kişiler tarafından da oldukça fazla izlenmektedir. Ayrıca internet sitemiz üzerinden de günün her saati Kıbrıs ile ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden Kıbrıs Genç TV canlı yayınlarını izlemek için Kıbrıs Genç TV canlı izle ile son dakika haberleri ve gelişmeleri de izleyebilirsiniz. Ayrıca Kıbrıs Genç TV’nin Türksat 4A, D-Smart ve Kablo TV platformlarından da izlenebilirliği oldukça üst seviyededir.

Kıbrıs Genç TV’nin Yayın akışında yer alan kanalları nelerdir diye soracak olursanız; Er Meydanı, Vizyon Futbol, Engelsiz Yaşam, Sportik, Gündem Özel, Merhaba Yenigün, Bugüne Dair, Kıbrıs Dosyayı, İnsanlar Anılar, Kıbrıslı Yaşam, Dağların Hikayesi, Kovboy’un Mutfağı, Feza ile Hamaratlı Eller, Feza ile Üretenin Sesi ve Buluntular-Kalıntılar, Kıbrıs Evi ve Çıplak Eller gibi dikkat çeken programları sayesinde ilgi çekmektedir.

Kıbrıs Genç TV, her yerde izleme alışkanlığı kazandıran program içeriği üretmektedir. Ayrıca bu konu üzerinde de oldukça başarılı bir şekilde yer almaktadır. Kaliteli ve başarılı vizyonu sayesinde günün her saatinde seyircileri ile buluşmaktadır. Her zaman tarafsız yayın anlayışı ile izleyicilerinin gönlünde taht kurmuştur.

 

Kıbrıs Genç TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 3A Uydusu

Frekans: 12610

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 20830

FEC: 3/4

 

Kıbrıs Genç TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0392) 444 42 55

Adres: Dr. Fazıl küçük bulvarı, Meral Birinci Sokak No:1 Lefkosa, Nicosia,Kıbrıs-Cyprus