Kent TV

Kent TV CANLI İZLE

Kent TV

 

Muğla’nın Bodrum ilçesinde yayın hayatına devam eden ve yerel televizyon kanallarından biri olan Kent TV, Kent Medya grubuna ait bir kanal olmaktadır. Kayın Yayıncılık ve Radyo Televizyon A.Ş. tarafından kurulan kanal, Bodrum’un tanıtımını yaparak turizme katkı sağlamaktadır. Yetenekli kadrosuyla çalışmalar yapan kanalın akışında sunduğu içerikler ise; haber, kültür, sanat, ekonomi, yemek, belgesel, dizi gibi temalar olmakta ve kanal 24 saat boyunca aktif olarak yayın yapmaktadır. Kanal bu anlamda başarılı olmakta ve geniş bir izleyici kitlesi tarafından ilgiyle takip edilmektedir.

Yayın merkezi Muğla olan kanal, farklı içerikteki yayınları izleyenleriyle buluşturmaktadır. Bölgedeki, Türkiye’deki ve dünyadaki gelişmeleri seyircilerine aktaran Kent TV, detaylı haberler vererek izleyenlerini bilgilendirmektedir. Hem eğlendiren hem de bilgi veren kanal, Bodrum’un yöresel tanıtımını da üstlenerek herkesi büyülemektedir. Kanal yerel içerikli yayınlar yaparken aynı zamanda türküler ve pop müziklere de yer vererek izleyenlerin kulaklarına hitap etmeyi amaçlamaktadır. Program esnasında söylenilen türkülerin hikayesi de anlatılarak bilgiler verilmektedir. Sizler de Kent TV’nin birbirinden eğlenceli ve bilgilendirici programlarına sitemiz üzerinden Kent TV canlı bölümüne tıklayarak ulaşabilir ve kesintisiz olarak seyredebilirsiniz. Web sitemizde canlı yayınları yer alan Marmaris TV de Muğla’nın yerel kanallarından biridir.

Kanalın yayın akışındaki bazı programlar; Ayna, Anlatsana, 5N1G, Açık Görüş gibi yayınlar olmaktadır. Alp Arbak öncülüğünde sunulan Ayna programında, her hafta önemli işadamları ve siyasetçiler konuk edilmekte ve kentteki gelişmeler hakkında sohbetler gerçekleştirilmektedir. Anlatsana programında ise programa gelen farklı konukların anlattığı hikayeler ve farklı konular Aslı Mercan’ın öncülüğünde sunularak ekrana taşınmaktadır. 5N1G ve Açık Görüş programları ise farklı konuların masaya yatırıldığı ve önemli görüşlerin, değerlendirmelerin konuklarca yapıldığı programlar olmaktadırlar. Dikkat çekici programların yer aldığı kanalın tüm yayın akışına sitemizdeki Kent TV canlı izle bölümünden ulaşabilir ve sitemiz kalitesiyle izleyebilirsiniz.

 

Kent TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0252) 317 30 30

Adres: Bodrum Kent TV Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 Bodrum, Muğla