Kardelen TV

Kardelen TV CANLI İZLE

Kardelen TV

 

Kardelen TV, Erzurum’da yerel bir televizyon kanalı olarak yayın hayatına başlamıştır. Daha sonra kanal ciddi yatırımlar yaparak ulusal boyuta ulaşmayı amaçlamış ve bu yolda adımlar atarak amacına ulaşmıştır. Palandöken Basın Yayın Televizyon Radyo Reklamcılık Gazetecilik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi’ne ait olup kanalın Erzurum ilinde ve İstanbul’da bir stüdyosu mevcuttur. Kanal, genel olarak Erzurum ve çevresine odaklanarak program içerikleri üretirken aynı zamanda ulusal haberleri de yayınlamaktadır. 2012 yılında test aşamalarından sonra normal yayın hayatına geçiş yapan Kardelen TV, o yıldan bu yana yaptığı başarıları ile izleyici kitlesi kazanmayı başarmıştır. Kanal, sosyal mecralarda da aktif rol oynamakta ve paylaşımlar yapmaktadır. Kanal; Erzurum’a hasret olanların, şehri merak edenlerin vazgeçilmez, başarılı bir kanalıdır.

Kanalın program akışında çeşitli programlar bulunmaktadır. Kanal; Murat Ertaş ile Divit Kalem, Nazım Saraçoğlu ile Spor Aktif, Nazım Saraçoğlu ile Maç Saati, Arka Plan, Mehmet Göktaş ile Huzur İklimi, Uzman Vaiz Sinan Polat ile İrşad&Hayat, Gizem Öner ile Soruyorum, Gündem Özel gibi programları yayın akışına dahil etmekte ve yayın zamanlarını sosyal medya hesaplarından duyurmaktadır. Kanalın birbirinden keyifli programlarına sitemiz kalitesiyle ulaşabilir ve kesintisiz olarak seyredebilirsiniz. Sitemizdeki Kardelen TV canlı bölümüne ulaşarak kanalın yayın akışını takip edebilirsiniz.

Kuruluş amacı bilinçli toplumu hedef almak olan kanalda Dadaş diyarı olan Erzurum’un tarihi yapısı, kültürü, turistik yerleri, yemekleri canlı yayın olarak veya belgesellerle anlatılmaktadır. Erzurum’un “Dünya’ya Açılan Penceresi” sloganıyla hareket eden kanalın renkli programları arasında, birçok belgesel yayını da bulunmaktadır. Topluma doğru bilgileri aktaran ve Erzurum ilinin tanıtımında aktif rol oynayan Kardelen TV’nin yayın akışını Kardelen TV canlı izle bölümünden takip edebilir ve yüksek kaliteyle seyredebilirsiniz.

 

Kardelen TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12685 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 30000

FEC: 5/6

 

Kardelen TV Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

Digitürk 762. Kanal

D-Smart 176. Kanal

 

Kardelen TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0442) 328 25 26

Adres: Selçuklu Mh. Burcu Sk. N:13. Dadaşkent/ERZURUM