Kanal D

Kanal D CANLI İZLE

Kanal D

 

Aydın Doğan ile Ayhan Şahenk’in ortaklığında kurulan Kanal D, 19 Aralık 1993 tarihinde Türkiye çapında yayınlar yapmaya başladı. Günümüzde Demirören Holding’e ait olan kanal kurulduğu günden bu yana birçok ilke imza atmış ve izleyicilerin en çok tercih ettiği kanallardan biri olmuştur. Kanal D, ülkemizde HD çözünürlükte yayın yapmaya başlayan ilk kanaldır.

Kanal D’yi izleyiciler arasındaki bu kadar popüler kılan şeylerin başında hazırladığı diziler gelmektedir. Kanal D, ülkemizde şimdiye kadar ikinci en çok dizi yayınlamış ulusal kanaldır. İlk sırada ise Show TV bulunmaktadır. Onlarca diziyi ekranlara getirip izleyicilerle buluşturan Kanal D; Arka Sokaklar, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Kavak Yelleri, Aşk-ı Memnu, Yaprak Dökümü, Sihirli Annem gibi uzun soluklu ve oldukça başarılı birçok dizinin arkasındaki kanaldır.

Kanal D, her vatandaşımızın izleyebileceği türden yayınlar gerçekleştirmeyi ilke edinmiştir. Kanalda yayınlanan bütün içerikler her yaştan kişiler tarafından izlenebilirken engelli vatandaşlarımız da unutulmamıştır. Kanal D, web sitesi üzerinden bütün dizilerini görme ve işitme engelli vatandaşlarımıza uygun şekilde yayınlamaktadır.

Kanal D’nin ayrıca Avrupa’da ikamet eden vatandaşlarımıza yönelik yayınlar gerçekleştiren Euro D isminde bir kardeş kanalı mevcuttur. 2001 yılında kurulan Euro D, Kanal D’de yayınlanan içerikleri Avrupa’da Türk vatandaşlarımızın çoğunlukta olduğu ülkelerde kolay takip edilebileceği saatlerde yayınlamaktadır. Kanal D canlı yayınlarına kullandığınız cihaz fark etmeksizin web sitemizden kolaylıkla erişim sağlayabilir ve kanalın en sevilen dizi ve programlarını ücretsiz şekilde takip etmeye başlayabilirsiniz.

 

Kanal D Frekans Bilgisi

 

Web sitemizden deneyimleyebileceğiniz Kanal D canlı yayın keyfini ayrıca televizyonlarınıza da taşıyabilirsiniz. Eğer uydu alıcınızda Kanal D bulunmuyorsa aşağıdaki Kanal D frekans bilgilerini kullanarak kanalı televizyonunuza eklemeniz mümkün.

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12245 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Kanal D Nereden İzleyebilirim?

 

En çok izlenen dizilerin yer aldığı Kanal D, içeriklerini birçok farklı platformdan izleyicilere sunuyor. Aşağıdaki platformlarda belirtilen kanallardan Kanal D canlı yayınlarına erişim sağlayabilirsiniz.

Türksat 4A Uydusu

Kablo TV 25. Kanal

Digitürk 24 Kanal

D-Smart 22. Kanal

Tivibu 23. Kanal

Vodafone TV 22. Kanal

Turkcell TV+ 22. Kanal

 

Kanal D İletişim Bilgileri

 

Kanal D İzleyici Hattı: 0(212) 478 00 88

Fax: 0(212) 413 53 77

Mail: [email protected]

Adres: Demirören Medya Center 100. Yıl Mah. 2264 Sok. No:1 34218 Bağcılar/İstanbul