Kanal 24

Kanal 24 CANLI İZLE

Kanal 24

 

İstanbul merkezli olarak 24 Ocak 2007 tarihinde yapılan test yayının ardından 24 Şubat 2007 tarihinde yayın hayatına başlayan kanal Ethem Sancak önderliğinde TürkMedya bünyesinde kurulmuştur. TürkMedya çatısı altındaki diğer kanallar ise 360 TV ve TV4’tür. Genel yayın yönetmenliğini Murat Çiçek’in üstlendiği ve genel merkezi İkitelli/Küçükçekmece’ de bulunan Kanal 24 ulusal çapta yayın hayatını sürdürmektedir. 1 Eylül 2017 tarihinden itibaren ise kanal HD yayına geçmiştir. Kurulduğu günden itibaren farklı sloganlarla izleyicinin karşısına çıkan kanal, son olarak ‘’Her Gün Yeni Her Gün Yeniden’’ sloganıyla izleyiciyle buluşmaktadır. Kanal 24 canlı izle seçeneğini kullanarak siz de kanalın yayın akışını takip edebilir, programlara canlı ve kesintisiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Yayın akışı içerisinde genel olarak gündemin nabzını tutmayı tercih eden kanal; Esra Elönü ile Arafta Sorular, Murat Çiçek ve Hikmet Genç ile Günün Manşeti, Beyza Hakan ile Kayıt Dışı,Erkan Kol ile Esas Mesele ve Koray Şerbetçi ile An ve Zaman programlarıyla izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Haber ve gündem ağırlıklı ilerleyen Kanal 24 ayrıca Meral Karadağ ile Sağlık Merkezi, Eldebiran Ayan ile Hava Durumu ve Merve Maviş Sunay ile Tekno Alan programlarıyla da farklı içeriklerle izleyicileriyle buluşmaktadır. Coronavirüs salgını sebebiyle değişik formatta bir programla izleyicilerin karşısına çıkan kanal, Evde Kalın Biz Geldik programıyla bir dönem konuklarını canlı yayın ile ağırlamıştır.

Öğrencilerin tercih dönemlerinde yayınladıkları Tercih Rehberi programı ile de gençlerin ilgisini bir hayli çeken kanal, her yaşta izleyicinin her alandaki ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikteki yayınlarla başarıya ulaşmıştır. Bunun yanı sıra Moderatör Gece programıyla da gece yarısı gelişmelerini izleyicilerine aktarmaktadır. Siz de farklı içeriklere ve Kanal 24 canlı yayın akışına istediğiniz her saat ulaşmak için sitemiz üzerinden kanalı ziyaret edebilirsiniz. Kanal 24 gibi TürkMedya bünyesinde faaliyet gösteren radyo kanalları Alem FM ve Lig Radyo’ya ve çok daha fazla radyo kanalının canlı yayınlarına aşağıdaki bağlantıyla ulaşabilirsiniz.

Canlı Radyo Dinle!

 

Kanal 24 Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12310 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 15000

FEC: 3/4

 

Kanal 24 Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

Digitürk 40. Kanal

D-Smart 34. Kanal

Kablo TV 59. Kanal

Teledünya 47. Kanal

Tivibu 36. Kanal

 

Kanal 24 İletişim Bilgileri

 

Tel: (0212) 473 20 00

Fax: (0212) 473 21 45

Adres: Atatürk Mahallesi Bahariye Caddesi No:31 İkitelli- Küçükçekmece/İstanbul