Kanal Urfa

Kanal Urfa CANLI İZLE

Kanal Urfa

 

Şanlıurfa'nın Eyyubiye ilçesinden yayın yapmakta olan Kanal Urfa, bölgenin ilk yerel televizyon kanalı olmaktadır. Kanal, İbrahim Torun tarafından kurulmuş olup Şanlıurfa’da meydana gelen tüm gelişmeleri izleyenlerine aktarmaktadır. 2010 yılında kurulmuş olan kanal, tema olarak haber ağırlıklı yayın akışı yapmaktadır. Şehrin kimliğini tam anlamıyla yansıtmayı bilen Kanal Urfa, yayın akışında; ekonomi, siyaset, sağlık, eğitim, dini, yaşam, kültür ve sanat, güncel, müzik, Güneydoğu, GAP tema kategorilerine de yer vermektedir. Kanal, aynı zamanda canlı yayın olarak sunduğu sıra geceleriyle izleyicilerin beğenisini kazanmaktadır. Sosyal medya hesabı olarak Instagram, Twitter gibi güncel platformlarda da aktif olarak paylaşım yapan kanal, aynı zamanda sporla ilgili programlara da yer vermektedir. Şanlıurfa merkezli yayın yapan yerel kanallardan biri de web sitemizden HD kalitede canlı izleyebileceğiniz Edessa TV’dir.

Hozan Besir ile Klay Show, Uğur Ekinci ile Ana Haber Bülteni, Yürekten Ezgiler, Sezen Aktaş ile Ana Haber Bülteni, Gönül Dostları, Cuma Vaazı, Ramazan Köse Show, Mehteran gibi programları ekrana getiren Kanal Urfa, yayın akışında farklı temalara yer vererek oldukça renkli programlara sahip olmaktadır. Başarılı kanal daha çok kendi bölgesindeki insanlara hitap etse de Türkiye çapında izlenebilecek içeriklere de sahip olmaktadır. Kanalın birbirinden keyifli programlarına sitemiz aracılığıyla Kanal Urfa canlı izle bölümünden ulaşabilir ve kesintisiz olarak seyredebilirsiniz.

Şanlıurfa gündemini takip etmek isteyen, keyifli programlar izlemek isteyen ve memleket hasreti çekenler için en iyi kanal olan Kanal Urfa, sunduğu programlarında seyircilere programa bağlanma ve isteklerini iletilebilme fırsatı da sunmaktadır. Birçok yerli ve yabancı filme yayın akışında yer veren kanal, aynı zamanda bölgenin tarihi mekanlarında çekim yaparak Şanlıurfa ilimizin tanıtımına yardımcı olmaktadır. Bölge halkı tarafından sevilen kanalın, tüm programlarına sitemizdeki Kanal Urfa canlı bölümünden ulaşabilir ve yayın akışını takip edebilirsiniz.

 

Kanal Urfa Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12685 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 30000

FEC: 2/3

 

Kanal Urfa İletişim Bilgileri

 

Tel: (0414) 247 36 36

Adres: AKÇAKALE YOLU ÜZERİ 3.KM. EYYÜBİYE/Ş.URFA