Kanal Fırat

Kanal Fırat CANLI İZLE

Kanal Fırat

 

Elâzığ merkezli yayın yapan dört kanaldan biri olan Kanal Fırat, Elazığ’ın ilk ulusal kanalıdır. Özellikle Elazığ’ın büyük beğenisini toplayan kanal, çeşitli yayınlar sunarak izleyicisiyle buluşturmaktadır. Televizyon kanalları arasında en çok izlenenler derecesine girerek ön plana çıkan ve Türkiye'de en çok izlenen 13. televizyon kanalı olan Kanal Fırat, kaliteli yayın akışını takipçileriyle buluşturmaktadır. Kanal, Çıra Radyo Televizyon Yapım ve Yayıncılık Ticaret A. Ş. şirketine ait olmakta ve Türkçe dilinde yayınlar yaparak bölgesel ve yöresel yayınlarıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Kanal 23 de benzer türden yayınlar yapan Elazığ merkezli bir diğer kanaldır.

Kanal aynı zamanda sosyal mecraları da aktif olarak kullanmakta, çeşitli paylaşımlar yapmaktadır. Başarılı kanalın program akış listesinde ise bir çok güzel program bulunmaktadır. Milad’ın Mutfağı, Ana Haber, Güldeste, Furkan Dilaver ile Son Baskı, Şahnişin Şenli Kürsübaşı, Şah İsmail Yollarda, Coşun Kamaç ile Maraton, Elif Doğan ile Akşam Ajansı, Ahmed Tevfik Ozan ile Ardıç Dalı Sohbetleri, Canan Gedik Ay ile İz Bırakanlar, Alper Cevher ile 7. Gün, Mustafa Sağlam İle A’dan Z’ye Spor, Doç. Dr. İzzet Taşar ile Herkes İçin Ekonomi, Hüseyin Keskin ile Esnafın Sesi, Necla Yeter ile Bana Hikayeni Anlat, Eğitime Bakış, Mustafa Gür ile Spor Masası, Ali Gün ile Huzura Davet, Fırat’ta Gündem gibi programlara yer veren kanal, çeşitli sayıda içerikleri izleyicileriyle buluşturarak bilgi vermektedir. Herkesin kendine göre yapımlar bulabileceği bu kanala sitemizdeki Kanal Fırat canlı izle bölümünden ulaşabilir ve sitemiz kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Kanal sabah 9.00’da programlarına başlamakta ve gece 1.00’e kadar devam etmektedir. Ulusal çapta izlenme yolunda büyük adımlar atan ve bu konuda başarılı olan kanal; Elâzığ hasreti çekenlerin, programdaki dikkat çekici konuları seyretmek isteyenlerin vazgeçilmezi olmaktadır. Kanalın tüm yayın akışına sitemizdeki Kanal Fırat canlı bölümünden ulaşabilir ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

 

Kanal Fırat Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12625 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 27500

FEC: 2/3

 

Kanal Fırat Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

Digitürk 622. Kanal

D-Smart 162. Kanal

 

Kanal Fırat İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0424) 233 01 55

Fax: (0424) 233 01 56

Adres: Cumhuriyet, Lokman Hekim Sk. No:35 Merkez/Elazığ