Kanal Avrupa

Kanal Avrupa CANLI İZLE

Kanal Avrupa

 

Kanal Avrupa 1 Aralık 2004 yılında Akbaş Müzik bünyesinde kurulmuş bir televizyon kanalıdır. Kanalın sahibi aynı zamanda Akbaş Müzik’in de sahibi olan Ali Paşa Akbaş’tır. Türkiye ve Almanya’da yayınlarını gerçekleştiren kanalın asıl hedef kitlesi Avrupa’da yaşayan Türk vatandaşlarıdır. Kanalın yayın dili ise Türkçe’dir.‘’Avrupa Türklerin Televizyonu, Biz Avrupadayız, Biz Kanal Avrupayız’’ sloganıyla yayınlarını sürdüren kanal Almanya merkezli bir yayın yapmaktadır ve kanalın genel merkezi Jordingstr/Duisburg’ta bulunmaktadır.

Kanal Avrupa haber ağırlıklı bir yayın akışını benimsese de çeşitli müzik, eğlence ve spor programları, dizi, filmler ve daha pek çok farklı içerik Kanal Avrupa canlı yayın akışı içerisinde yer almaktadır. Her yaştan izleyicinin izleyebileceği ve eğlenceli vakit geçirebileceği içeriklerle diğer kanallardan farkını ortaya koymuş ve Avrupa’da Türkler tarafından en çok izlenen kanallar arasında yerini almıştır. Hem Avrupa’dan hem de Türkiye’de en sıcak gelişmeleri objektif ve tarafsız bir şekilde ekranlara getiren Kanal Avrupa habercilik alanında da rakiplerini geride bırakmayı başarmıştır.

Vizyon 2023, Adım Adım Avrupa, Dört Eğitim, Avrupa Baskısı, Sosyal Güvenlik, Ateş Çemberi, Bakış Açısı, Sivil İnisiyatif, Danışma Hattı Avukatım Cevaplıyor ve Belçika Gündemi isimli haber/tartışma programları; Anadolu Diyarı, Tümence, Bir Türkü Söyle, Namekan Türküler gibi müzik/eğlence içerikleri ve Önülden Gönüllere, Diyanet Saati, Aydınlı Geceler ve Adım Adım Sılayolu isimli sohbet programları Kanal Avrupa’nın canlı yayın akışında yer alan programlardan bazılarıdır.

Siz de istediğiniz yerden, istediğiniz şekilde Kanal Avrupa’yı canlı ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Bunun için tablet, bilgisayar ve cep telefonu hiç farketmez. Kanal Avrupa canlı izle seçeneğini kullanarak kanalın canlı yayın akışına sitemiz üzerinden ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Kanal Avrupa Frekans Bilgisi

 

Türksat 3A Uydusu

Frekans: 12729 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 30000

FEC: 2/3

 

Kanal Avrupa İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: +49 203 519 282 0

+90 212 519 18 61 (Türkiye Ofisi)

Fax: +49 203 519 282 10

Adres: Jordingstr. 5  |  47119 Duisburg (Almanya Merkez Adresi)

İ.M.Ç 6.Blok 6601 Unkapanı/İstanbul (Türkiye Ofisi)