Kanal 7 Avrupa

Kanal 7 Avrupa CANLI İZLE

Kanal 7 Avrupa

 

Eski adıyla Kanal 7 Int olarak bilinen kanal daha sonra Kanal 7 Avrupa adını almış ve yayınlarını bu isimle sürdürmeye devam etmiştir. 2004 yılından beri yayın hayatında olan kanal Avrupa’da yaşayan Türk vatandaşlarını izleyici kitlesi olarak hedef almış ve yayınlarını bu hedef doğrultusunda gerçekleştirmiştir. Kanal 7 ile paralel yayınlar yapmasına karşın Kanal 7 Avrupa yayınlarını Avrupa saat dilimine uygun şekilde sürdürmektedir. Ayrıca reklam kuşağında da Avrupa’nın etkileri dikkat çekmektedir. Sadece Türk markaları değil aynı zamanda Avrupa’nın çeşitli markaları Kanal 7 Avrupa’ya reklam vermiştir.

Avrupa’nın dört bir yanındaki Türk vatandaşlarına ulaşabilmek için gece gündüz çalışan kanal, çeşitli içerikleriyle izleyicisinin karşısına çıkmaktadır. Nerede olursa olsun Türk halkının tümüne hitap etmesinin yanı sıra dini ve milli değerlere oldukça önem veren kanal, izleyicisi tarafından hem takdir görmüş hem de büyük bir ilgiyle izlenmiştir. Özellikle dini yayınlarıyla dikkat çeken Kanal 7 Avrupa, ramazan aylarında Avrupa’da takip edilen kanallar arasında üst sıralarda yerini almıştır.

Emanet, Masum, Bir Garip Aşk, Taşıyıcı, Yemin, Güz Masalı, Kördüğüm, Ah Kalbim ve Kezban Yenge gibi sevilen dizileri; Gündüz Gece, Dünyanın Tadı, Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum, Cuma Sohbetleri, Mutfağım Şahane, Muhabbet Kapısı ve Erhan Nacar ile Sosyal Güvenlik gibi yaşamın her alanına dokunan programları Kanal 7 Avrupa canlı yayın akışına dahil olmuş ve izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Kanal 7’de Sabah, Kanal 7 Haber Saati ve Hafta Sonu Haberleri ise yurtiçindeki en güncel gelişmeleri yurtdışındaki Türk vatandaşlarının takip etmesine olanak sağlamıştır.

Siz de kanalı takip etmek ve gelişmelerden haberdar olmak isterseniz Kanal 7 Avrupa canlı izle seçeneğiyle sitemiz üzerinden kanala ulaşabilirsiniz.

 

Kanal 7 Avrupa Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12685 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 30000

FEC: 5/6

 

Kanal 7 Avrupa İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0212) 437 80 80

Fax: (0212) 437 85 99

Adres: Defterdar Mahallesi Otakçılar Cad. No: 78 Eyüp / İstanbul