Kanal 68

Kanal 68 CANLI İZLE

Kanal 68

 

Yiğit Televizyon ve Radyo Yayıncılık A.Ş. tarafından 1993 yılında kurulan ve Aksaray’ın yerel televizyonu olan Kanal 68, bölgenin en çok izlenen kanalı olarak öne çıkmaktadır. “Bölgenin ve Aksaray'ın En İyi Televizyonu" sloganını benimseyerek hareket eden kanal, halkın sesi olmuştur. Spor, siyaset, ekonomi, magazin, dizi, film, belgesel, röportaj ve müzik temalı programları ekranlara taşıyan kanal, ilgiyle takip edilen birçok başarılı programa imza atmıştır.

Aksaray’ın sevilen kanallarından biri olan Kanal 68, Aksaray ile ilgili tüm gelişmeleri aktarmakta ve tarafsız bir yayın anlayışını benimsemektedir. Aynı zamanda ülkeden ve dünyadan gelişmeleri de aktaran kanal, izleyicileri tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Son Dakika, Müzik Zamanı, Spor Haberleri, Ana Haber Bülteni, Yaz Kuran Kursu gibi programları kanalın en beğenilen yayınları olmaktadır. Her kesim tarafından izlenebilen ve yirmi dört saat kesintisiz yayın imkânı sunan kanalın tüm yayın akışına sitemiz üzerinden Kanal 68 canlı izle bölümüne tıklayarak ulaşabilir, canlı ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

Yerel programlar dışında farklı programlara da yer veren kanal, bu sayede Aksaray dışında yaşayan kişiler tarafından da izlenebilmektedir. Özellikle siyaset ve kültür gibi konularda dikkat çekmeyi başaran kanal, şehrin nabzını ölçen programlarla bölgenin sesi olmaktadır. Kanal aynı zamanda Aksaray’a ait festivalleri, adetleri, meşhur lezzetleri ekranlara taşıyarak izleyicilerini Aksaray’ın kültürüyle, güzellikleriyle tanıştırmaktadır. Memleket hasreti çeken, Aksaray’da ikamet eden ve Aksaray’ı merak edenlerin uğradığı kanal olan Kanal 68, başarılı olmakta ve sürekli güncellenen altyapısı ile kendisini her geçen gün geliştirmektedir. Köklü bir geçmişe sahip olan deneyimli kanalın tüm keyifli programlarına sitemizdeki Kanal 68 canlı bölümüne tıklayarak anında ulaşabilir, sizlere sunduğumuz kesintisiz ve canlı yayın hizmetinin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Kanal 68 Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12265 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Kanal 68 İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0382) 212 66 71

Fax: (0382) 213 96 48

Adres: Paşacık Mah. 6/Alparslan Türkeş Blv. no:13/1 Merkez Aksaray