Kanal 43

Kanal 43 CANLI İZLE

Kanal 43

 

Yayın merkezi Kütahya olan Kanal 43, 2011 yılında yayın hayatına giriş yapmıştır. Kanal başlarda yerel yayın yaparken 1 Nisan 2018 yılına gelindiğinde TÜRKSAT 4A uydusu üzerinden ulusal yayın hayatına başlamıştır. “Kütahya’dan Dünya’ya açılan pencere” sloganını benimseyerek hareket eden kanal, yayınladığı programlardan dolayı Kütahya halkından olumlu tepkiler almaktadır. Aynı zamanda kanalı sadece yerli halk değil, Türkiye’de diğer illerde yaşayan halkta seyredebilmektedir. Memleket hasreti çekenlerin, Kütahya’da meydana gelen olayları takip etmek isteyenlerin adresi olan Kanal 43’ün asıl hedefi Kütahya’ya ve yerli halka en iyi şekilde hizmet vermektir.

Aynı zamanda Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı abonesi olan kanal, kalitesinden ödün vermeyerek kaliteli hizmet anlayışıyla yayınlarını sürdürmektedir. Haberlerden eğlence programlarına, müzik programlarından çizgi filmlere, sinemadan belgesellere kadar birçok temayı bünyesinde bulunduran kanal,  geniş bir içerik  yelpazesine sahip olmaktadır. Aktif bir şekilde çalışmalarını sürdüren kanalın hedefi ise Türkiye’deki en büyük yerel televizyon unvanına sahip olmaktır. Kütahya ilimize ait kanalın tüm programlarına sitemizdeki Kanal 43 canlı izle bölümünden ulaşabilir ve yüksek kaliteyle seyredebilirsiniz.

Kanal, programında birçok temaya yer vermekte ve izleyenleriyle buluşturmaktadır. Kütahya’nın kültürel değerlerini, yöresel lezzetlerini, Kütahya halkının genel gündemle ilgili görüşlerini, bölgede meydana gelen son dakika olaylarını, ulusal haberleri, spor haberlerini ve sporla ilgili yorumları ekrana getirmektedir. Bunlarla sınırlı kalmayan kanal; belgeseller, yabancı filmler, tartışma programları gibi yapımları da ekrana getirerek aynı zamanda ulusal anlamda da çalışmalar yapmaktadır. Çocukları da es geçmeyen kanal, çizgi filmlere de yayın akışında yer vererek bu anlamda her yaştan izleyiciye hitap etme özelliğine sahip olmaktadır. Zengin yayın akışına sahip kanalın birbirinden ilgi çekici programlarına sitemiz kalitesiyle Kanal 43 canlı bölümünden ulaşabilir ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

 

Kanal 43 Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12685 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 30000

FEC: 5/6

 

Kanal 43 İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0274) 666 00 23

Adres: İstiklal Mahallesi Lala Hüseyin Paşa Caddesi No: 271/3 43100, Kütahya