Kanal 32

Kanal 32 CANLI İZLE

Kanal 32

 

Oldukça köklü bir yayın geçmişine sahip olan Kanal 32,  1992 yılında yayın hayatına adım atmıştır. Kanal, kurulduğu günden bu yana Mehmet Aybatılı tarafından işletilmekte olup Isparta ili ve çevresindeki meydana gelen haberleri odağına almıştır. Kanal 32, kurulduğu ilk yıllarda karasal yayın hakkına sahipken daha sonraları yatırımlarını arttırmış ve yapısında değişikliğe gitmiştir. 2014 yılına gelindiğinde ise başvurduğu yayın lisansını alarak uydu üzerinden ekrana gelmeye başlamıştır. “Isparta’da Haberin Adresi” sloganıyla yayın hayatını sürdüren kanal, yayın akışı listesinde yerel ve ulusal haber, belgesel, siyaset, tartışma, eğlence programlarına yer vermektedir.

Kanal yayınladığı programlar ile oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir. Bu anlamda kanal yayın akışına dahil ettiği programlarında; bölgede tarımla uğraşan insanların sorunlarına ve isteklerine, kadın programlarına, çeşitli güncel gelişmeleri aktaran haber bültenlerine, film yayınlarına ve gezi programlarına yer vermektedir. Kanal 24 saat yayın yaparak bu programları izleyenleriyle buluşturmakta ve yayınlarıyla dikkat çekmektedir. Çiftçilerin sesi olduğu programlar sayesinde ise çiftçilerin ilgisini çekmekte ve çiftçiler tarafından takip edilmektedir. Aynı zamanda kanal, tarımla ilgili eğitici programlar da sunmaktadır. Kanal 32, bazı zamanlar ise iş dünyasındaki önemli isimleri konuk ederek program sunmaktadır. Kanalın ilgi çekici programlarına sitemiz kalitesiyle Kanal 32 canlı izle bölümünden ulaşabilir ve kanalın tüm yayın akışını kesintisiz olarak takip edebilirsiniz.

TÜRKSAT 3A uydusuna sahip olması sebebiyle kanal Türkiye ile sınırlı kalmayıp farklı ülkelerden de seyredilebilmektedir. Azerbaycan, Rusya, Avrupa’nın tamamı kanala erişebilmektedir. Isparta’nın yerel kanalı olan Kanal 32; Isparta’ yı özleyenlerin, bölgede meydana gelen olayları takip etmek isteyenlerin vazgeçilmezi olan bir kanal olmaktadır. Çeşitli programlarıyla dikkat çeken ve her kesimin izleyebileceği olan kanala sitemizdeki Kanal 32 canlı bölümünden ulaşarak yüksek kaliteyle seyredebilirsiniz.

 

Kanal 32 Frekans Bilgisi

 

Türksat 3A Uydusu

Frekans: 12685 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 27500

FEC: 2/3

 

Kanal 32 İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0246) 232 60 61

Fax: (0246) 232 60 64

Adres: Belediye İşhanı Kat:3 Isparta