Kanal 3

Kanal 3 CANLI İZLE

Kanal 3

 

2008 yılından itibaren aktif bir şekilde yayın faaliyetlerini sürdüren Kanal 3, Afyonkarahisar’a ait bölgesel yayın yapan yerel bir televizyon kanalıdır. Megabirlik A.Ş tarafından kurulan kanal, “Evrendeki Yeni Yıldız” sloganını benimsemektedir. Genel merkezi Afyonkarahisar olan kanalın kullandığı dil ise Türkçe olmaktadır. Kanal, Afyonkarahisar ile sınırlı kalmayıp Uşak, Kütahya, Burdur, Isparta ve Eskişehir çevre illerini de yayın alanına dahil etmiştir. Haber, spor, sağlık, eğlence, film, belgesel programları sunan Kanal 3, başarılı bir kanal olmakta ve belli bir izleyici kitlesine sahip olmaktadır.

Afyonkarahisar’ın ilk uydu yayını yapan kanalı olma özelliğini taşıyan Kanal 3; Çok Özledim, Dobra Dobra, Eğitimin Nabzı, Ekonominin Nabzı, Engelsiz Müzik, Gönül Bahçesi, Gurbette Emirdağ, Spor 3, Üreticinin Sesi, Yolcu, Özel Gündem, Mercek, Haber Saati, Hakikatin İçinden, Yöremiz, Sevgi Çicekleri, Ağız Tadı, Ana Haber, Anadolu'dan Lezzetler, Aslında Öyle Değil, Belgesel, Bir Sazdan Bir Sözden, Bize Göre, Çocukça gibi programları yayın akışında sunmaktadır. Çeşitli içeriklerin sunulduğu kanal, Afyon’da en çok izlenen kanallar arasında yerini almaktadır. Sizler de kanalın programlarına sitemiz üzerinden Kanal 3 canlı izle bölümüne tıklayarak ulaşabilir ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

Emin adımlarla ilerleyen ve bir başarı elde eden kanal, samimi programlarıyla dikkat çekmektedir. Kanal 3, bölgesel yayınlarıyla yerli halkın dikkatini üzerine çekmekte olup bulunduğu bölgenin tarihini, yöresel yemeklerini ve coğrafyasını programlarına taşımaktadır. Kanal, Ege bölgesindeki yerel kanallarla kıyaslandığında başarılı bir kanal olarak öne çıkmaktadır. Eski Türk film ve dizilerine de yer veren Kanal 3, maziyi özleyen izleyicilerini de unutmadığını göstermektedir. Diğer yerel kanallardan farklı bir anlayışa sahip olan kanalın tüm yayın akışına sitemiz kalitesiyle kesintisiz olarak ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki Kanal 3 canlı bölümüne tıklayarak tüm programları izleyebilirsiniz.

 

Kanal 3 Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12265 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Kanal 3 Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

D-Smart 133. Kanal

 

Kanal 3 İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0272) 246 36 00

Adres: AFYONKARAHİSAR - İZMİR KARAYOLU 5. KM KANAL3 HİZMET BİNASI AFYONKARAHİSAR