Kanal 26

Kanal 26 CANLI İZLE

Kanal 26

 

29 Kasım 1992 yılında İlhan Yalçın tarafından kurulan Eskişehir’in ilk yerel televizyon kanalı olan Kanal 26, yerel halk tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Her kesime hitaben yayınlar yapan kanal, çeşitli içerikte yayın akışına sahip olmakta; yeme içme, gezi programları, spor, eğlence, gelenek, kültür-sanat, tarım, dizi, bilim, dini gibi temaları bünyesinde bulundurarak izleyenlerine sunmaktadır.

Kanal 26; Hayata Dair, Gece Vakti, Kayıt Altında, Mikrofon, Bize Göre, Reel Pazar, Ters Köşe, Mehmet’in Gezegeni, Hayatın İçinden, Bir Lezzet Masalı,  Bugünden Yarına, Alo Terapi, Haber Masası, Haftaya Bakış, Gecenin Nabzı, İşin Aslı, Dört Dörtlük, Eğitim Şart, Manşet, Müzik Seli, Engelsizsiniz, Sektörün Liderleri, Her şey Eviniz İçin, 3 Benzemez, Abbas Eskişehir’de, Ramazan Neşesi, Şarkılarla Gel, Haberiniz Olsun, Ezgi Kervanı, Ana Haber Bülteni, Lokasyon, Yörelerimiz Türkülerimiz, Günlük, Tarım Postası, 3+B1R, Tüketirken, Kanal 26-25 Yaş, İnsanlar ve Markalar, Spor Yorum, Hayat Tepebaşında, Gündem Turizm, Güzel Düşün Güzel Olsun, Dilden Dile, Sağlık Sohbetleri, Şiirler Bizi Yazar, Kadının Gündemi, Diyar Diyar, Sağlığımız ve Biz, Anadolu’dan Avrupa’ya, Sağlığınızdan Ümitliyiz, İftara Doğru, Kültür ve Bilim Saati, Her şey Sağlıkla Başlar, Bi Konuşalım, Farklı Farklı, Anadolu Üniversitesi ve Spor, 26. Gün gibi programlarıyla yayın akışını sürdürmekte ve her alandan programlar sunarak izleyenleriyle buluşturmaktadır. Sitemiz üzerinden Kanal 26 canlı izle bölümüne tıklayarak bu birbirinden güzel programlara kesintisiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. ES TV de Eskişehir’de yayın yapan bir yerel kanaldır. ES TV canlı yayınlarını da web sitemizde izleyebilirsiniz.

Yirmi dört saat kesintisiz yayın yapan kanal, Eskişehir’in tanıtımını da yapmakta ve şehrin tüm özelliklerini izleyenleriyle tanıştırmaktadır. Köklü bir geçmişe sahip olan Kanal 26, aynı çizgide devam ederek yayın akışını sürdürmektedir. Kanal, sunduğu programlardaki çeşitlilik sayesinde sadece yerel halka değil tüm Türkiye’ye hitap etmektedir. Kanalın programlarına sitemizdeki Kanal 26 canlı bölümüne tıklayarak ulaşabilir ve sitemiz kalitesiyle kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

 

Kanal 26 Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12265 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Kanal 26 Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

Digitürk 638. Kanal

D-Smart 226. Kanal

Teledünya 888. Kanal

Tivibu 226. Kanal

Turkcell TV+ 256. Kanal

 

Kanal 26 İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0222) 323 26 26

Fax: (0222) 323 65 26

Adres: Tunalı Mah.Gaffar Okkan Cd. No:1 Tepebaşı/ESKİŞEHİR