Kanal 15

Kanal 15 CANLI İZLE

Kanal 15

 

Burdur’un Bucak ilçesinde yer alan stüdyosunda yayınlar yapan Kanal 15, Burdur’da hizmet veren tek yerel kanal olmaktadır. Kanal, Bucak Radyo TV A.Ş. Şirketi’ne aittir. Burdur ve çevresinde meydana gelen olaylara yayın akışında yer veren ve bunu ulusal boyuta taşıyan kanal, Ses 15 adındaki bir gazeteye de sahiptir. Kanalın kurulma amacı Burdur ilini tanıtmak amaçlıdır. Bu anlamda kanal; Burdur’daki bölgeleri tanıtan, o bölgede yaşayan çiftçilerin sorunlarını anlatan ve o bölgeye ait yöresel oyunları gösteren tanıtım programlarını yayınlayarak Burdur’un tanıtılmasında aktif bir rol oynamaktadır. Özellikle tarım temalı yayınlara yer veren kanal, özellikle Burdur çevresinde ilgiyle takip edilmektedir.

Kanal 15, sadece Türkiye’den değil, komşu ülkelerden de izlenebilmektedir. Sosyal medyayı da oldukça aktif kullanan kanal, yayınladığı veya yayınlayacağı programlarını duyurusunu yapmakta ve aynı zamanda haberleri de takipçileriyle paylaşmaktadır. Farklı program içerikleri üreten kanalın yayın akışında ise; Hadi Gali Sen de Gel, Ana Haber, Arka Pencere, Er Meydanı, Gündem Özel, Gönül Teli, Türkü Kervanı, Arka Pencere gibi çeşitli, kaliteli programlar yer almaktadır. Uydu üzerinden yayın yapan kanalın tüm programlarına sitemizde yer alan Kanal 15 canlı izle bölümünden ulaşabilir ve yüksek kaliteli, kesintisiz yayının tadını çıkarabilirsiniz.

Burdur’u özleyenlerin ve memleketinde meydana gelen olayları merak edenlerin vazgeçilmezi olan Kanal 15, aynı zamanda Türkiye’deki diğer illerde yaşayan vatandaşların da izleyebileceği nitelikte programlar sunmaktadır. Belirli bir izleyici kitlesine sahip olan kanal, izleyicilerine Burdur kültürünü yansıtmakta ve il hakkında doğru bilgileri aktarmaktadır. 7/24 aralıksız yayın akışını sürdüren ve Burdur ilimizin beğenilen kanalı olan Kanal 15  programlarına, sitemiz kalitesiyle Kanal 15 canlı bölümünden ulaşabilir ve yayın akışını anında takip edebilirsiniz.

 

Kanal 15 Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12264 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Kanal 15 İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0248) 325 14 90

Fax: (0248) 325 14 81

Adres: Fatih Mahallesi/Süleyman Demirel Bulvarı/Dış Kapı No: 167/Kat: 3 Ve 4/Ziraat Odası Yeni Binası Üstü/Bucak/Burdur