İdman TV

İdman TV CANLI İZLE

İdman TV

 

Sitemizde Azerbaycan kanalları kategorisinde yer alan İdman TV, 2009 yılında “Bize dünya baxır” sloganıyla kurulmuştur. Azerbaycan Televiziya ve Radio Veriliş Qapalı Sehmdar Cemiyeti tarafından kurulan kanalın tam adı ise İdman Azerbaycan Televizyonu olmaktadır. Uluslararası spor kanalı ünvanı alan kanal, çeşitli spor programları yayınlamaktadır.

Devlet bünyesinde yayınlar yapan İdman TV, Türkiye’den de izlenebilmektedir. Kanal tematik bir kanal olarak karşımıza çıkmakta ve futbol, basketbol, dövüş, yüzme, motor sporları ve atletizm gibi spor faaliyetlerini izleyicileriyle buluşturmaktadır. Kanal aynı zamanda UEFA kupası ve Şampiyonlar Ligi maçlarını da şifresiz olarak yayınlamakta ve bu özelliğiyle diğer kanallardan bir adım daha öne çıkmaktadır. Ayrıca güreş, boks, judo, binicilik gibi sporları da yayın akışında bulunduran İdman TV, geniş içerik yelpazesiyle izleyicilerine bu alanda ayrıcalıklı imkanlar sunmaktadır. Sizler de sitemiz üzerinden tüm spor yayınlarını kesintisiz bir şekilde İdman TV canlı izle bölümünden izleyebilirsiniz. İdman TV’nin kardeş kanalları olan AZ TV ve Medeniyet TV canlı yayınları da web sitemizde mevcuttur.

İdman TV, birçok spor programını canlı yayınlama hakkını elinde bulundurmaktadır. Bundan dolayı birçok spor tutkununun baş tacı bir kanal olmaktadır. Aynı zamanda kanal Almanya, İngiltere, İspanya gibi futbolun öncü ülkelerinin lig maçlarını da canlı yayınlama hakkına sahiptir. Bu sayede kanal geniş bir izleyici kitlesine sahip olmakta ve ilgiyle takip edilmektedir. Sitemiz üzerindeki İdman TV canlı bölümüne tıklayarak kanalın yayın akışını takip edebilir ve tüm gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

 

İdman TV Frekans Bilgisi

 

Azerspace-1

Frekans: 11175 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

İdman TV Nereden İzleyebilirim?

 

Azerspace-1

Digitürk 223. Kanal

 

İdman TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (+99412) 5370299

Adres: AZ1011, Bakı şəh., M.Hüseyn küç., 1