İctimai TV

İctimai TV CANLI İZLE

İctimai TV

 

Azerice dilinde yayınlar yapan kanal, 25 Ağustos 2005 tarihinde kurularak kısa test yayınlarıyla yayın hayatına adım atmıştır. Daha sonrasında ise tam anlamıyla yayın hayatına başlamış ve zamanla öne çıkan bir kanal olmayı başarabilmiştir. Önceleri AZTV2 adıyla bilinen kanal, daha sonraları İctimai TV adını alarak yayın hayatına devam etmiştir. Devletin parasal desteğiyle yayın hayatını sürdüren İctimai TV, bu anlamda daha çok toplumsal bir kanal olarak görülmektedir. Kanal özellikle UEFA ve Şampiyonlar ligini kesintisiz ve yüksek görüntüyle izleyicilerine sunmasıyla dikkatleri üzerine çekmektedir.

İctimai TV, ülkemizde de büyük ilgiyle takip edilen bir kanal olmaktadır. Özellikle  UEFA Avrupa Ligi ve İtalya Serie A futbol karşılaşmalarını ücretsiz olarak yayınlaması kanalı bir tık öne çıkarmaktadır. Kanal, yayın akışında çeşitli içerikler sunmasına rağmen son zamanlarda spor alanına ağırlık vermektedir. Spor programlarının yanı sıra haber programlarına, yarışma programlarına ve dizilere de yer veren İctimai TV, yirmi dört saat yayın yapmaktadır. Sitemiz üzerinden tüm yayın akışına İctimai TV canlı izle bölümünden ulaşabilir ve kesintisiz izleyebilirsiniz.

Kanal, Azerbaycan kanalı olmasına rağmen diğer ülkelerden de rağbet görerek popüler bir kanal olmaktadır. Özellikle spor tutkunlarının takip ettiği bir kanal olarak öne çıkmaktadır. Aynı zamanda tarafsız habercilik politikasını da benimseyen kanaldan, ulusal ve uluslararası gündemi takip etmek mümkündür. Sitemizdeki İctimai TV canlı bölümünden kanaldaki tüm gelişmeleri takip edebilir ve yüksek kaliteyle izleme şansına sahip olabilirsiniz.

 

İctimai TV Frekans Bilgisi

 

Azerspace-1

Frekans: 11169 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 20400

FEC: 5/6

 

Hotbird

Frekans: 10971 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 27000

 

İctimai TV Nereden İzleyebilirim?

 

Azerspace-1

Hotbird

 

İctimai TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: +(994 12) 430-23-04

Fax: +(994 12) 430-34-26

Adres: Bakı şəhəri, Şərifzadə küçəsi 241, AZ1012