İçel TV

İçel TV CANLI İZLE

İçel TV

 

Tepe Medya Grubu bünyesinde 2012 yılında  yayın faaliyetlerine başlayan İçel TV, adını Mersin ilinin eski adından almıştır. Tepe Medya Grubu 1992 yılında Mersin FM 104.6 frekansıyla yayın hayatında yer almış ve Mersin iline "Mersin'in En Çok Dinlenen Radyosu" sloganıyla ilk özel radyosunu kazandırmıştır. Mersin’in Haber Televizyonu İçel TV, seyircilerine kaliteli programlar sunarak ekranlara getirmektedir. Canlı yayınlar da yapan kanal, aynı zamanda sosyal medyada da paylaşımlar yaparak aktif olmaktadır.

Mersin’e dair her şeyi içeren yapımlar yapan kanalın yayınladığı yapımlarda ise; Nil Sezer İle Hayatın Trafiği, İçel TV Haber, Hasan Doğan ile Ön Libero, Vizyoner, Semir Bolat ile Akdeniz’den Dalga Dalga, Futbol Panorama, Cumartesi Enerjisi, Su Hayattır, Hayatın Trafiği, Karakucak Güreşleri, Tez- Antitez-Sentez, İşte Hayat, Tartış-ma, Hayalimdeki Vergi, Hayalimdeki Yaşam, Gazete Manşetleri, Ajanda, Adım Adım Mersin, Rahmetten Damlalar, Arka Plan, Buz Dağı, Bir Dolu Sohbet, Kadın Sağlığı, Muhtarlar Konuşuyor gibi programlar bulunmaktadır. Çeşitli yapımları ekranlara taşıyan kanal, sadece yerel olarak değil ulusal çapta da izlenecek programlar sunmaktadır. Zengin içerik listesi sunan başarılı kanalın, tüm programlara sitemiz aracılığıyla İçel TV canlı bölümünden ulaşabilir ve yüksek kaliteyle kesintisiz olarak seyredebilirsiniz. Mersin’in diğer yerel kanallarından biri olan Sun TV’yi de donmadan canlı izlemek için web sitemizi tercih edebilirsiniz.

Mersinlilerin haber kaynağı olan ve Mersin’i tanıtmada aktif rol oynayan kanal, gurbette olup memleketini özleyenler için de vazgeçilmez olmaktadır. Kanal, yöreye ait gelenek ve görenekleri anlatan programlar yaparak halkı bilgilendirmektedir. Farklı ve kaliteli yapımlara yayın akışında  yer vererek başarılı olan kanalı, internetten de izlemeniz mümkündür. Kalitenin adresi olan sitemizde yer alan İçel TV canlı izle bölümüne tıklayarak Mersin ilimizin yerel kanalı olan İçel TV’nin tüm programlarına anında ulaşabilir ve yayın akışını takip edebilirsiniz.

 

İçel TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0324) 233 66 55

Fax: (0324) 232 39 63

Adres: 50.Yıl Mah.13.Cadde 2750 Sokak Kuzey İndigo İş Merkezi 5/9 Yenişehir / MERSİN