İBB TV

İBB TV CANLI İZLE

İBB TV

 

2011 yılında kurulan İBB TV, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin dijital televizyon kanalıdır. Yerel yayın yapan kanal, İstanbul’da yaşanan gelişmeleri anında İstanbullulara iletmek ve yeni projeleri halka tanıtmak amacıyla kurulmuştur. İstanbul halkına hem belediye meclisini hem de İstanbul’u canlı izleme fırsatı veren kanal, günün belirli saatlerinde yayın yapmaktadır. İstanbul adına birçok haber ve bilgiyi canlı olarak vatandaşlarına sunan İBB TV, hem televizyon hem de internet aracılığıyla izleyenlerine ulaşmaktadır. Ayrıca dileyen takipçilerimiz İBB TV canlı yayınına sitemiz üzerinden de erişim sağlayabilmektedir.

İstanbul halkı için oldukça önemli bir yere sahip olan İBB TV sayesinde vatandaşlar hem mecliste verilen kararlara anında şahitlik edebiliyor hem de gerekli tüm bilgilere eş zamanlı olarak ulaşabiliyor. Sadece İstanbullular için geçerli olmayan bu uygulama Türkiye’nin dört bir yanından dileyen tüm izleyicilerin erişimine de açık bir şekilde yayın yapıyor. Özellikle de seçim dönemlerinde bütün Türkiye’nin merakla beklediği İstanbul seçimlerinin ardından belediyede yaşanan olaylara canlı tanık olmayı mümkün kılıyor. Ayrıca yayın akışında İstanbul’un farklı noktalarını tanıtan ve yapılan hizmetleri yayınlayan videolara da yer veren İBB TV, yol durumu haberleri gibi pek çok yönden İstanbul halkının ihtiyaçlarını karşılar nitelikle yayınlarına devam etmektedir.

Bunların yanı sıra İBB TV üzerinden İstanbul’un farklı bölgelerine yerleştirilmiş ekranlar aracılığıyla sağlık, hava durumu, spor, eğitim ve kültür sanat gibi pek çok farklı alan üzerinden yayınlar yapılmaktadır. Kanal sayesinde İstanbul’u ve İstanbul halkını ilgilendiren her türlü gelişmeye anında ulaşmak mümkündür. Türkiye’nin dört bir yanından bu gelişmelere İBB TV canlı izle seçeneği ile kesintisiz bir şekilde erişim sağlayabilir, sizi ve sevdiklerinizi ilgilendiren birçok habere anında ulaşma fırsatı yakalayabilirsiniz.

 

İBB TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0212) 375 32 00

Fax: (0212) 375 32 00

Adres: Mollahüsrev Mahallesi, Revani Çelebi Sk. No:4, 34134 Fatih/İstanbul, Türkiye