Haber İstanbul

Haber İstanbul CANLI İZLE

Haber İstanbul

 

Denizli’de uzun yıllardır yayınlarını sürdüren Pamukkale TV ve Art TV’nin bünyelerine kazandırdığı yeni bir kanal olarak ortaya çıkan Haber İstanbul, İstanbul’un nabzını tutmak amacıyla kurulan haber kanalıdır. Henüz yeni bir oluşum olarak karşımıza çıkan kanal 2020 yılında seyircisiyle buluşmuştur. İstanbul merkezli olarak yayın hayatına başlayan TV kanalı, İstanbul içerikli ulusal bir kanal olmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda da yayınlarını sürdüren Haber İstanbul hedef kitlesini sadece İstanbul halkı olarak değil tüm Türkiye olarak görmektedir.

Objektif ve tarafsız olmayı kendine amaç edinen kanal, ‘’Sadece İstanbul’da yaşayanların değil, dünyanın neresinde olursa olsun İstanbul’u Yaşayanların ve Yaşatanların Televizyonu’’ sloganını benimseyerek İstanbul ile ilgili tüm haberlerini aslında tüm dünyaya haykırmayı amaçlamaktadır. Haber İstanbul TV’nin Genel Koordinatör koltuğunda oturan Hülya Önce ise, Haber İstanbul’un çok farklı bir kanal olduğu üzerinde durmaktadır. İlkeli, seviyeli ve tarafsız yayın anlayışı çerçevesinde uzman ve liyakatli kadrolar oluşturduklarını dile getiren Önce, Haber İstanbul’un medya dünyasına açılan farklı bir pencere olduğunu savunmaktadır.

Edindiği amaçlar doğrultusunda bünyesine alanında uzman pek çok katan Haber İstanbul, yayınlarında objektifliğe oldukça önem göstermektedir. Haber bülteni ağırlıklı sürdürdüğü yayın akışları içerisinde insan yaşamına dokunacak pek çok farklı temayı da ele alan kanal, her yaştan ve her kesimden izleyici kitlesine ulaşmayı hedeflemektedir. Ufuk Ağca ve Elif Şadoğlu’nun sunuculuğunu üstlendiği Tatlı Tuzlu programı ve Ufuk Ağca’nın Tahinim Pekmez programı son dönemlerde her yaştan izleyicinin takip ettiği programlar arasında yerini almıştır.

Haber İstanbul canlı yayınlarını sürdürürken İstanbul merkezli olarak yola çıksa da sloganında belirttiği üzere içerisinde İstanbul sevgisini yaşatan herkese ulaşmayı hedeflemektedir. Siz de hem İstanbul’dan haber almak hem de İstanbul gündemini takip etmek isterseniz Haber İstanbul canlı izle seçeneğini kullanarak sitemiz üzerinden kanala erişim sağlayabilirsiniz.

 

Haber İstanbul Frekans Bilgisi

 

Türksat 3A Uydusu

Frekans: 12685 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 30000

FEC: 2/3

 

Haber İstanbul İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Adres: Dere boyu 2 Caddesi Zağra İş Merkezi B Blok No14 Maslak / Sarıyer / İstanbul / Türkiye