GS TV

GS TV CANLI İZLE

GS TV

 

GS TV, Doğan Grubu ile yapılan ortaklık anlaşması çerçevesinde Kasım 2006’da kuruluş çalışmalarına başlamış, 15 Ocak 2007 yılında test yayını, 21 Ocak 2007’de ise Türksat uydu yayınıyla hayata geçirilmiştir. 2007 Haziran ayından itibaren D-Smart platformuna eklenen GS TV, 28 Mayıs 2009 tarihinden sonra da Digiturk platformuna eklenerek sadece bu platformdan yayın yapmaya başlamıştır. Digiturk 75. Kanalda yayın yapan GS TV canlı yayınlanan GS futbol maçları sonrası özet görüntüleri ve sonrasında maçın tamamını yaptığı anlaşma çerçevesinde şifresiz bir şekilde yayınlıyor. Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nde iki stüdyosu bulunan kanalın merkezi de Florya Metin Oktay Tesislerinde bulunmaktadır.

GS TV, GS Kulübünün futbol başta olmak üzere, basketbol, voleybol, hentbol gibi tüm branşlarında takım ile ilgili haberler vermektedir. Ayrıca alt yaş kategorisi futbol maçlarını şifresiz bir şekilde yayınlamaktadır. Haftaiçi her sabah 09.45’te Kalamış’ta Yoga Spor programı ile güne başlayan kanal, 10.00’da Serbay Şenkal’la Günaydın GS Ailesi adında günlük gelişmelerin ve haberlerin aktarıldığı programla güne devam etmektedir. Haftaiçi her gün 13.00’da GS kulübü ile ilgili haberler sunulmaktadır. Ebru Gürsoy ile Gün Ortası programı ise 14.00’da yayınlanmaktadır. 15.30’da Gündem programı, gündeme ilişkin yorumları ekrana getirirken, Pazartesi 17.00’da Voleybol Arenası programı yayınlanmaktadır. 17.30’da da kültür sanat haberlerinin verildiği Kültür Sanat Ajandası programı seyirciyle buluşmaktadır. Hafta içi her akşam ise Gün Sonu programında gün içinde yaşanan gelişmeler aktarılmaktadır.

GS TV, futbol maçları öncesi soyunma odaları ve takım otobüsünden canlı yayınlar yapmasının yanı sıra tüm branşlarla ilgili tüm haberleri ve canlı yayınları seyircisine sağlamaktadır. Genel Yayın Yönetmenliğini Pınar Argun’un yaptığı kanal, programlarını sürekli güncelleyerek seyircisine kaliteli içerikler sunuyor. Kanalı sorunsuz bir şekilde izlemek için GS TV Canlı İzle seçeneğiyle platformumuzda hizmet alabilirsiniz.

 

GS TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 11676 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 24444

FEC: 3/4

 

GS TV Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

Digitürk 75. Kanal