Gonca TV

Gonca TV CANLI İZLE

Gonca TV

 

2014 yılında yayın hayatına giriş yapan ve Tuncer Çiftçi tarafından kurulan Gonca TV, Gonca FM ile birlikte Gonca Yayıncılık bünyesinde yayın akışını sürdürmektedir. Ayrıca kanal, TÜRKSAT üzerinden yayın vermektedir. Yayın merkezi İstanbul-Küçükçekmece olan kanalın, yayın akışı tematik olmakta ve dini konular üzerinden yayınlar yapmaktadır. Belirli bir izleyici kitlesine sahip olan Gonca TV, zaman zaman Gonca Yayıncılık bünyesinde yer alan Ege Türk ve Vizyon Türk kanallarıyla ortak olarak yayın yapmaktadır.

İsa Özcan’ın gözetiminde, Gonca Radyo ve Televizyon Yayıncılık A.Ş. bünyesinde yayın akışını sürdüren Gonca TV, Kanalın en beğenilen programı olan Tuncer Çiftçi’ nin katılım sağladığı “Hoş Sohbetler” programı ile izleyicilerin dini sorularını yanıtlanıyor. Pazar günleri dışında sabah ve akşam yayın yapan bu keyifli programa sitemiz üzerinden Gonca TV canlı izle seçeneğine tıklayarak sınırsız bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Stüdyo yapımı olarak tek “Hoş Sohbetler” programına sahip olan kanal, bu programın yayınlanmadığı zamanlar dini filmler, dini belgeseller veya ilahileri yayın akışına dahil etmektedir. Dini içerikler, Hadis-i Şerifler ve vaazlar, sohbetlerle birlikte tamamen dini konular üzerinden yayın yapan kanalın dili Türkçe olmaktadır. İslam’ı televizyon kanalından da yaymayı ve insanlara din hakkında bilgiler vermeyi amaçlayan kanal, bu yolla birçok insana ulaşmayı hedeflemektedir.

Alanında yetkin kadrosu ve hocalarıyla birlikte dini yayın akışını devam ettiren kanal, programlarıyla insanları bu alanda bilgilendirmek için dini soru-cevap programı ve film, belgeselleriyle öne çıkmaktadır. Bu amaçla kanal yayınlarında çeşitli dini içeriklere yer vererek insanlara dini doğru bir şekilde öğretmeyi amaçlamaktadır. İzleyici kitlesine uygun olarak yayın içerikleri üreten sitenin yayın akışını Gonca TV canlı bölümüne tıklayarak 7/24 kesintisiz bir şekilde sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

 

Gonca TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 2A/3A Uyduları

Frekans: 12423 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Gonca TV Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 2A/3A Uydusu

Digitürk 172. Kanal

 

Gonca TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0212) 438 80 68

Adres: Mehmet Akif Mah. 1. Akarsu Sokak No:37-41 K. Çekmece / İstanbul