FM TV

FM TV CANLI İZLE

FM TV

 

2015 yılının temmuz ayında yayın hayatına adım atan FM TV, İsmailağa Medya A.Ş kuruluşuna bağlıdır. Dini içerikli yayınlar yapan ve ahlaki değerleri önemseyen kanalın sloganı “Hayra öncü, şerre set” olmaktadır. Ana teması dini içerikler çerçevesinde gelişmekte olan fakat dini içerikler dışında çeşitli programlarla da karşımıza çıkan FM TV; dini programlar, ana haber bültenleri, çizgi filmler ve belgeseller ile yayın akışını sürdürmektedir. Çocuklara, gençlere ve bayanlara özel olarak da programlar üreten kanal, her yaş kesimine hitap eden bir kanal olma özelliğindedir.

Türkçe yayınlar sunan ve Murat Bayraktar tarafından kurulan FM TV, dini ve ahlaki konuları esas alarak yayın içerikleri üretmektedir. Bu anlamda kanalda yer alan ve en çok izlenen başlıca yayınlar; Mukabele, Elif-ba Öğreniyorum, Manşetten Millete, Kur’an Öğreniyorum, Ailemize İnciler, Tarih Vakti, Biz Bize, Gündem ve Ekonomi, 16.Gün, Sosyal Pencere, Mektubattan İnciler, Hadis Deryası, Dostane, Yarınlar, Bir El Ver, Saklı Gerçekler, Örnek Gençler, Tarih Vakti ve Peygamberler Tarihi gibi programlar olmaktadır. Dini sohbet ve paylaşımların aktif olarak yayınlandığı ve manevi yönden güzel bilgilerin sunulduğu bu programlara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken FM TV canlı izle seçeneğine tıklayarak yayın akışını başlatmaktır. Tüm programları sitemizde kesintisiz ve yüksek kalite ile izleyebilirsiniz.

Çok kapsamlı bir şekilde ve her geçen gün gelişerek ilerleyen kanal, yüksek görüntü kalitesi ile programlarını izleyicileri ile buluşturmaktadır. Dini bir kanal olma özelliğine sahip FM TV, yayın hayatına siyasi ve ekonomi konulu içerikler de taşıyarak geniş bir içerik yelpazesiyle karşımıza çıkmaktadır. Özgün bir çerçevede içeriklerini üreten kanal izleyiciler tarafından özel bir ilgiyle takip edilmektedir. Siz de bu birbirinden kaliteli programlara web sitemiz üzerinden FM TV canlı bölümüne ulaşarak izleyebilirsiniz.

 

FM TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12685 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 30000

FEC: 3/4

 

FM TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0216) 488 0 488

Adres: Çengeldere, Çengeldere Cd. NO: 50/1, 34830 Beykoz/İstanbul