FB TV

FB TV CANLI İZLE

FB TV

 

FB Spor Kulübü tarafından kurulan FB TV Canlı yayınla, kulübün futbol başta olmak üzere, basketbol, voleybol, hentbol, kürek, koşu gibi birçok branşıyla ilgili haber, yorum, müsabaka yayınları, sporcu ve teknik yönetimlerin görüşlerini seyircisine aktarıyor. Tematik bir düşünce ile sporu ve eğlenceyi bir arada tutarak yayın yapma amacı güden kanal, kulüple ilgili her bilgiyi seyircisine hızlıca sunuyor. 19 Ocak 2004 tarihinde yayın hayatına başlayan FB TV, Doğan Medya ile kurduğu ortaklıkla kuruluşunu tamamlamıştır. Sonrasında ise ortaklığını sonlandırarak yayın hayatına geçmiştir. 10 Eylül 2016 tarihinde ise HD yayına geçiş yapmıştır. İlk zamanlarda uydu ve D-Smart platformunda bulunan kanal sonrasında Digiturk ile yaptığı anlaşma çerçevesinde sadece Digiturk bünyesinde 75. Kanalda hizmet vermeye başlamıştır. Bugün de hala bu Digiturk’ün devamı olan Bein Sports platformunda devam etmektedir.

FB TV, hafta içi her gün, sabah 09.30’da Tarihte Bugün programıyla yayınına başlamaktadır. 11.30’da Yediye Dokuz, 13.30’da Fast and Bold programlarından sonra 14.00’da Gün Ortası haber bülteniyle, tüm branşlardaki gelişmeleri aktarmaktadır. Maç tekrarları sonrasında 16.00’da bir haber bülteni daha yayınlayan kanalın akşam haberleri ise 19.07 saatinde yayınlanmaktadır. Yayın akışındaki rutin programlar dışında, Sosyal Medya Günlüğü, Youtube Katıl, Perspektif, 5 Soru 5 Cevap, All The Goals, Avrupa’dan Futbol gibi birçok farklı program da izleyicilerle buluşuyor. Ayrıca kulüp başkanı Ali Koç’un camiaya sesleniş programı, Efsane 11 gibi programlarda kanalda mevcut.

Maç öncesi futbol takımının soyunma odasına inilerek yapılan yayınların yanı sıra maç sonrası takım otobüsünde yaşanan eğlenceli anları gösteren canlı yayınlar gibi birçok eğlenceli içerikler bulunabilmektedir. Türkiye’de kurulan ilk spor kulübü resmi kanalı unvanını elinde bulunduran FB TV, ayrıca kanal için de oldukça büyük bir merkez yapmış ve radyo dergi, sosyal medya organlarını tek bir bünyede toplamıştır. Sizde internetten FB TV Canlı İzle seçeneğiyle platformumuzu kullanabilirsiniz. Ayrıca bağlantıya tıklayarak Radyo Fenerbahçe yayınlarını da canlı olarak dinleyebilirsiniz.

 

FB TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12344,5 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 30000

FEC: 3/4

 

FB TV Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

Kablo TV 246. Kanal

Digitürk 76. Kanal

D-Smart 83. Kanal

Tivibu 86. Kanal

Turkcell TV+ 74. Kanal

 

FB TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0216) 542 19 07

Adres: Bağdat Cad., No:2B, Kadıköy, İstanbul, Türkiye