Euro Star

Euro Star CANLI İZLE

EuroStar

 

1 Mart 2006’da kurulan kanal Avrupa’daki Türk vatandaşlara yönelik yayın yapmak amacıyla kurulan bir televizyon kanalıdır. Kanal 4 Temmuz 2013’te 16:9 geniş yayın ekranına geçmiş, 1 Mart 2016’da HD yayına başlamış ve 30 Haziran 2016 tarihinde HD yayınını sonlandırmıştır. NTV, Star TV, Kral TV ve Kral Pop TV gibi Doğuş Yayın Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren kanal; haber bülteni, dizi-film kuşağı, magazin programlarını Avrupa’daki izleyicilerine sunmaktadır.

Star Tv ile paralel bir yayın akışı izleyen kanal, Avrupa’nın saat dilimine uygun olarak yayınlarını gerçekleştirmektedir. Avrupa’nın dört bir yanındaki Türk vatandaşlarına ulaşmayı hedefleyen Euro Star, kurulduğu ilk günden itibaren önemli bir izleyici kitlesi oluşturmuştur. Kanal, özellikle Türk yapımı dizileri seven izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle takip edilmiştir.

Yurtiçindeki önemli gelişmeleri anında Avrupa’daki Türk vatandaşlarına ulaştırmayı hedefleyen kanal, haber bültenleri ile ilkeli ve tarafsız haberciliğin öncüsü haline gelmiştir. Star Tv’nin en sevilen dizilerini, yeşilçam klasiklerini, spor ve magazin programlarını yurtdışındaki izleyicileriyle buluşturan Euro Star canlı yayın akışını bu doğrultuda düzenlemiştir. Kiralık Aşk, Erkenci Kuş, Sevdim Seni Bir Kere, Sefirin Kızı, Babil, Jet Sosyete, Güvercin ve Sonsuz Aşk gibi sevilen diziler, Euro Haber ve Star Haber Bültenleri, Güzel Yaşam ve Gerçeğin Peşinde programları ve Türk sinemasının en dikkat çeken filmleri Euro Star yayın akışı içerisinde kendine yer bulmuştur.

Star Tv ile benzer yayınları ekrana getiren kanal, ayrıca Star Tv’nin sevilen dizilerinin tekrarlarını da gece yarısı seansında yayınlamaktadır. Sol Yanım ve Seni Çok Bekledim isimli yeni yapımlar da izleyiciler tarafından merakla beklenen programlar arasında yerini almıştır. Avrupa’nın dört bir yanındaki Türk izleyicilerle buluşmayı hedefleyen kanalı siz de nerede olursanız olun Euro Star canlı izle seçeneği ile takip edebilir, sitemiz aracılığıyla canlı ve kesintisiz bir televizyon keyfi yaşayabilirsiniz.

 

EuroStar Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 11916 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 30000

FEC: 3/4

 

EuroStar İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0212) 335 00 00

Adres: Ahi Evran Cad. No:4 Maslak - SARIYER / İSTANBUL