ERT Şah TV

ERT Şah TV CANLI İZLE

Ert Şah TV

 

Erzincan’ın yerel kanalı olan ERT Şah TV, Erzincan Radyo ve Televizyon Kurumu bünyesinde yayın faaliyetlerini sürdürmektedir. Yönetim Kurulu Başkanlığını Şah Rıza Dağ’ın yaptığı kanalda, Yönetim Kurulu Başkanlığı Yardımcılığını ise Birol Dağ üstlenmektedir. 2015 yılında faaliyetlerine başlayan kanal, Erzincan yöresinde sevilmekte ve yoğun ilgiyle takip edilmektedir. Başarılı kanal, yayın hayatına başladığı seneden iki yıl sonra TÜRKSAT uydu sistemine geçiş yaparak başarı kazanmıştır. Birbirinden kaliteli programlar sunan ERT Şah TV, farklı içerikte yayınları ekranlara taşıyarak izleyicilerine kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Kanal, sosyal mecralarda da aktif rol oynamakta ve paylaşımlar yapmaktadır. Başarılı kanalın yayın akışında ise; Semir Peker’le Haberiniz Olsun, Gamze Yollarda, Haydar Gül’le Yaşam’ın İçinden, Erdal Yavuz’la Cuma Sohbetleri, Hukuk Bürosu, Müzeyyen Kutluktemur’la Biz Bize, ERT Spor, Haber Arkası, Gündem Özel, Gönül Adamı, İz Bırakanlar, Sağlık Olsun, Can Yoldaş Türküler gibi programlar yer almakta ve izleyicilerle buluşturulmaktadır. Ayrıca kanal, Erzurum Türkülerine de program akışında yer vermektedir. Yerel kanallar kategorimizde yer alan Erzincan ilimize ait kanalın tüm yayın akışına sitemiz kalitesiyle ERT Şah TV canlı izle bölümünden ulaşabilir ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

Doğu ilimizin en güzel illerinden biri olan Erzincan’ın simgesi olan ERT Şah TV, özellikle gurbette olup da memleket hasreti çekenler için vazgeçilmez olmaktadır. Aynı zamanda kanal; Erzurum’da yaşayan ve gündemdeki olayları merak edenler için, keyifli programlar seyretmek isteyenler için kaliteli bir kanal olmaktadır. Programlarında doğudan esintiler sunan ve Türkçe yayın yapan kanalın tüm programlarına kalitenin adresi olan sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. ERT Şah TV canlı bölümüne tıklayarak kanaldaki canlı yayınlardan haber sunumlarına kadar her şeyi anında, kesintisiz, yüksek kaliteyle takip etme imkânına sahip olabilirsiniz. 

 

Ert Şah TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12685 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 27500

FEC: 3/4

 

Ert Şah TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0446) 224 30 57

Fax: (0446) 224 30 59

Adres: Kızılay Mahallesi Cumhuriyet Meydanı Süleyman Demirel İş Merkezi Kat:3 No: 305-306 Merkez Erzincan