Ekotürk TV

Ekotürk TV CANLI İZLE

Ekotürk TV

 

15 Ekim 2018 tarihinde Türkiye’nin ilk yerli ekonomi kanalı olma özelliğiyle test yayınına başlayan kanal 22 Ekim Pazartesi günü test yayınlarını sonlandırmış ve normal yayınlarına başlamıştır. Hürriyet, Radikal, Vatan, Star ve Çukurova Holding gibi oldukça tanınmış yayın kuruluşlarında önemli pozisyonlarda görev alan Cengiz Özdemir tarafından kurulan kanal ‘’Türkiye’nin Ekonomi Ekranı’’ sloganıyla yayınlarını sürdürmektedir. Kanalın açılışına özel 22 Ekim Pazartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen ‘’Cumhurbaşkanı Özel’’ programı ekranda yayınlanmıştır.

Yayın akışını ekonomi merkezli olarak sürdüren Ekotürk TV, özellikle ekonomiyle ilgilenen kişileri izleyici kitlesi olarak benimsemiş, izleyicilerini ekran başında tutabilmek için ilgi çekici ve merak uyandıran programları büyük bir özenle hazırlamıştır. Yayınladığı programlarda ekonomiyi zor ve anlaşılmaz olandan çıkarıp herkese hitap edebilecek bir çizgide yayınlarını sürdürmektedir. Oldukça büyük bi izleyici kitlesini hedef alan kanal sadece Türkiye’de değil New York, Brüksel, Londra, Moskova, Dubai, Tokyo ve Pekin gibi dünyanın önemli ekonomi merkezlerinde de canlı yayınlarıyla izleyicileriyle buluşmaktadır. Siz de dünyanın neresinde olursanız olun Ekotürk TV canlı yayınlarına sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekonomiyi süslü ve anlaşılması zor cümleler yerine sade ve yalın şekilde anlatmaktan yana olan bakış açısıyla hazırlanan Cengiz Özdemir ile İmza, Ali Değirmenci ile Dünya Halleri, Naz Özdeğirmenci ile Küresel Bakış, Hande Demirel ile C-Suite, Selim Tuncer ile Soyut Şeyler Ekonomisi ve Altay Atlı ile Yükselen Asya programları kanalın dikkat çekici programları arasında yer alırken; Kutay Korap ile Sabah Ekranı da hafta içi her sabah piyasadaki sıcak gelişmeleri izleyicilerle buluşturmaktadır. Eğer siz de ekonomi gündemini merakla takip etmeyi sevenlerdenseniz Ekotürk TV canlı izle seçeneği ile sitemiz aracılığıyla kanalı takip edebilirsiniz.

 

Ekotürk TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 3A Uydusu

Frekans: 12729 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 30000

FEC: 2/3

 

Ekotürk TV Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 3A Uydusu

Digitürk 46. Kanal

D-Smart 48. Kanal

Kablo TV 48. Kanal

Turkcell TV+ 47. Kanal

Vodafone TV 55.Kanal

 

Ekotürk TV İletişim Bilgileri

 

Tel: (0212) 356 88 73

Adres: Balmumcu Mah. Mustafa İzzet Efendi Sokak ONE Ortaköy Binası No: 1/3, Beşiktaş / İstanbul