Ege Türk TV

Ege Türk TV CANLI İZLE

Ege Türk TV

 

Ege Türk TV, internet üzerinden yayınlar yapan Saruhan TV olarak 21 Ocak 2013 tarihinde yayın hayatına merhaba demiştir. Kanal bu şekilde belli bir kemik izleyici kitlesi kazandıktan sonra ise başarısını ulusal yayıncılık sahnesine çıkarmak istemiştir. Bu bağlamda ise gerekli lisansları alarak 15.07.2014 tarihinde Türksat uydusu üzerinden yayınlar yapmaya ve tüm ülkemize hatta Türksat’ın çekim alanı içinde bulunan tüm yabancı ülkelere seslenmeye başlamıştır. Kanalın adı da bu sırada Saruhan TV’den değiştirilip bugün de kullanılan Ege Türk TV olmuştur.

Kanalda adından da anlaşılacağı üzere genellikle Ege bölgesine yönelik içerikler yapılıyor olsa da herkesin zevkle izleyebileceği türden genel içerikler de yayınlanmaktadır. Kanalın ana amacı Ege bölgesinin kültürünü, değerlerini, sanatsal faaliyetlerini televizyon aracılığıyla insanlara tanıtmak ve böylelikle yeni nesillere geçirerek bunların yaşamasını devam ettirmektir. Ege Türk TV bir anlamda Ege bölgesinin tüm Türkiye’ye ve hatta tüm dünyaya açılan penceresi konumundadır. DRT Denizli, Marmaris TV, Ege TV ve Pamukkale TV de Ege bölgesinde yerel yayınlar gerçekleştiren ve web sitemizden donmadan izleyebileceğiniz kanallar arasındadır.

Ege Türk TV Yayın Akışı ve Programları

Ege Türk TV oldukça geniş bir içerik yelpazesiyle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Ancak yayınlanan içeriklerin genel amacının Ege’nin sesi olmaya yönelik olduğunu söylemek mümkün. Genç ve dinamik kadrosu ve ilkeli yayıncılık anlayışıyla Ege bölgesinin ve Türkiye’nin önde gelen televizyon kanalları arasında olma yolunda sağlam adımlar atan Ege Türk TV canlı yayınlarıyla, Türk aile yapısına uygun, tarafsız, bireysel hak ve özgürlüklere saygılı programlar hazırlayıp izleyicilere sunmaktadır.

“Kazdağı Gezginleri”, “Şehrin Hikayesi”, “Meltem’le Yaşama Dair”, “Işılay ile Pilates”, “Sokak Röportajları”, “Klip Saati”, “Sinevizyon”, “Ege Gündem”, “Murat’la Gezinti”, “Amerika’nın Sesi”, “Keşif”, “Ege’nin Rotası”, “Yeşilçam’ın Çınarları”, Ege Türk TV ekranlarından izleyicilerle buluşan programlar arasında öne çıkanlardan bazıları. Ayrıca her akşam saat 19.00’da yayınlanan “Ege Türk Ana Haber” programıyla da yurdumuza dair en güncel haberler izleyicilerle paylaşılıyor.

 

Ege Türk TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12685 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 30000

FEC: 5/6

 

Ege Türk TV Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

D-Smart 136. Kanal

 

Ege Türk TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0850) 450 9 450