Düğün TV

Düğün TV CANLI İZLE

Düğün TV

 

İnsanların en mutlu gününü çok daha geniş kitlelere ulaştırabilme amacıyla kurulan Düğün TV, öncelikle Avrupa’da daha sonrasında da tüm dünyadaki Türkler’e ulaşmak amacıyla yayın hayatına başlamıştır. Düğün TV Almanya alt yapısıyla birlikte kurulmuş ve bir süre Türksat üzerinden yayınlarını sürdürmüştür. Ana içerik olarak düğün videolarının yayınlandığı kanalda ayrıca müzik, eğlence, ruhsal danışmanlık, tele-alışveriş, magazin, gezi, yemek ve yarışma programları da yer almaktadır.

Genellikle Almanya ve Türkiye’nin her yerinden gelin ve damatların gönderdiği videoları yayınlayan kanal, izleyicilerin de eğlenceli vakit geçirmesini amaçlamaktadır. Ayrıca sevdiklerinin, akrabalarının ve eş dostlarının düğünlerine katılma fırsatı bulamayan izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle takip edilmektedir. Kına, nişan, düğün ve sünnet düğünlerinin de yayınlandığı kanala oldukça büyük bir talep gösterilmektedir. Pek çok kişi düğün videolarının yayınlanması için kanalla iletişim kurmaktadır.

Eğlenceli ve hoş görüntüleri izleyicileriyle buluşturan kanal özellikle gelin adayları tarafından ilgiyle takip ediliyor. Gelinlik modelleri, organizasyon gibi farklı konularda fikir edinen gelinler için Düğün TV, bir nevi prova görevini de üstlenmiştir. Farklı yörelerden farklı geleneklerle yapılan düğünleri izleyicilerle buluşturan Düğün TV canlı yayın akışını dünyanın her yerinden sitemiz aracılığıyla takip edebilirsiniz.

Lak Lak Yemekte, Lak Lak Düğünde, Altın Kalpler Ödülleri, Bahara Gülümse, Türkvizyon, Köln Bülbülü ve Pınar’la Lak Lak Stüdyoda programları kanalın yayın akışı içerisinde yer alan programlardan bazılarıdır. Özellikle Türkiye’den ve Avrupa’da yaşayan gurbetçi vatandaşlarımız tarafından büyük bir ilgiyle izlenen kanal, izleyenlerin eğlenceli ve hoş vakit geçirmesine yardımcı olmaktadır. Sitemiz üzerinden Düğün TV canlı izle seçeneği ile siz de birbirinden eğlenceli düğünleri kesintisiz olarak izleyebilir, uzaktaki sevdiklerinizin en mutlu günlerine ekran başından şahitlik edebilirsiniz.

 

Düğün TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12647 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 4444

FEC: 5/6

 

Düğün TV İletişim Bilgileri

 

Tel: 049 (0) 180 563 93 93 (Almanya)

Adres: Landmannstraße 14 50825, Köln Almanya