DRT Denizli

DRT Denizli CANLI İZLE

DRT Denizli

 

Denizli’nin yerel televizyon kanalı olan DRT TV, 1994 yılında karasal olarak yayın hayatına başlamıştır. Köklü bir kanal olan DRT TV, “DRT Denizli'yi, Denizli DRT'yi izliyor" sloganını benimseyerek yayın hayatında hareket etmektedir. Kanal, yayın hayatına başladığı ilk yıllarda DRT Denizli adını kullanmış, 2005 yılında ise dijital uydu yayınına geçiş yaparak DRT TV adıyla devam etmiştir. Denizli’nin diğer yerel televizyon kanallarından daha çok izlenme oranına sahip olan kanal, 2 Temmuz 2018 yılında HD yayın hayatına geçerek başarısını bir kat daha arttırmıştır. Kanal; yerel programlara, haberlere, film-dizilere, sinemalara, söyleşilere, doğa, çocuk, spor gibi temalara yer vermekte ve içerik yönünden zengin bir yayın akışına sahip olmaktadır.

Fotoğraflarla Anılar, Yok Artık, Huzur Saati, Dosev ile Keşif, Kahvaltı Sohbetleri, Sinetürk, Kamera Arkası, Ayla ile Kadına Dair, Ajanda, İz Bırakanlar, 90+, Karaçay Yollarda, Sokağın Nabzı, Hayat Gezince Güzel, Sporda Son Baskı, Doktorunuza Sorun, Yönümüz Ege gibi programlara kanalın yayın akışında yer verilmektedir. Birçok farklı programı ekranlara getiren kanalın Sokağın Nabzı adlı programında Denizli halkına söz verilmekte ve halkın sesi duyurulmaktadır. Bu program kanalın izleyicilerini de oldukça arttırmaktadır. Sitemiz üzerinden DRT TV canlı izle bölümüne tıklayarak kanalın tüm programlarını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Aynı şekilde Denizli merkezli yayın yapan bir yerel kanal olan Pamukkale TV’yi de bağlantıya tıklayarak izlemeniz mümkün.

Başarılı kanal Avrupa’dan, KKTC’den ve diğer komşu ülkelerden de  izlenebilmektedir. Geniş çapta yayın ağı bulunan kanala, böylelikle ulaşmak çok kolay olmaktadır. Memleketine uzak olup hasret çekenlerin, memleketindeki gelişmeleri anında takip etmek isteyenlerin ve Denizli bölgesini merak edenlerin ilk adresi olan DRT TV’ye sitemiz üzerinden de rahatlıkla ulaşabilir ve kesintisiz yayının tadını çıkarabilirsiniz. Sitemiz üzerindeki DRT TV canlı bölümüne tıklayarak anında gelişmelerden haberdar olabilir ve sitemiz kalitesiyle tüm programları izleyebilirsiniz.

 

DRT Denizli Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12729 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 30000

FEC: 2/3

 

DRT Denizli Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

Digiturk 620. Kanal

Teledünya 889. Kanal

 

DRT Denizli İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0258) 242 53 53

Fax: (0258) 263 06 68

Adres: Hacıkaplanlar Mahallesi 740 Sokak No:6 Pamukkale / DENİZLİ