Dream TV

Dream TV CANLI İZLE

Dream TV

 

Süper Kanal’ın kapanmasının ardından Doğan Holding bünyesinde 15 Mart 2003 tarihinde yayın hayatına başlayan Dream TV, müzik ağırlıklı yayın yapan bir televizyon kanalıdır. İzleyici kitlesi olarak daha çok gençleri hedef alan kanal, yayınlarını bu amaç doğrultusunda büyük bir titizlikle hazırlamıştır. Kurulduğu ilk yıllarda sadece İngilizce olarak yayınlarını sürdürmüş, zamanla Türkçe olarak da farklı içeriklere yer vermiştir. 2018 yılında el değiştiren kanalın sahibi halen Demirören Holding’tir. Kanalın ayrıca Türkçe müziklere ağırlık veren Dream Türk TV isminde bir kardeş kanalı bulunmaktadır. İki kanalı da web sitemizden kolaylıkla izleyebileceğiniz gibi Demirören Holding bünyesinde faaliyet göstermekte olan CNN Türk, Cartoon Network, Kanal D, teve2, Kral TV gibi kanalların canlı yayınlarını ve daha fazlasını da web sitemizde bulabilirsiniz.

Müzik Hattı, Evdeki Ses, Punkart, Coke’n Music ve Yüxexes gibi bir dönemin en popüler müzik programlarını yayınlayan kanal özellikle de gençler tarafından uzunca bir süre ilgiyle takip edilmiştir. Kanalda video kliplerin dışında sinema programları ve müzik festivalleri de yayınlanmıştır. Almanya, Azerbaycan, Gürcistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Türkiye’de yayınlarını sürdüren kanalın genel merkezi ise Bağcılar’da bulunmaktadır.

‘’Hayalini İzle’’ sloganıyla yola çıkan Dream TV canlı yayın akışında gençlere yönelik özgün pek çok içeriğe yer vermektedir. Haftanın en iyilerinin yer aldığı Dream On, sinema filmlerinin incelendiği Popcorn, sinema öncesi vizyona dair bilinmesi gereken tüm detayların ele alındığı On Dakika Ara, ünlü müzisyenlerin müzik kariyerlerine odaklanan Close Up, Dj’lerin top 5 listelerinin yer aldığı Housekeeper ve sevilen yıldızların videolarını ekrana taşıyan 4x4 programı Dream TV’nin en sevilen programları arasında yerini almıştır.

Müzik dünyasının sevilen isimlerini, gençlerin takip ettiği müzisyenleri ve en güncel video klipleri bulabileceğiniz bu kanalda haberler, festivaller ve konserlere dair tüm detayları da takip edebilirsiniz. Dream TV canlı izle seçeneği ile sitemiz üzerinden tüm içeriklere ulaşabileceğiniz gibi canlı ve kesintisiz bir seyir keyfi yaşayabilirsiniz. Üstelik tablet, bilgisayar ya da cep telefonunuzdan kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

 

Dream TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12034 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Dream TV Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

D-Smart 111. Kanal

 

Dream TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Fax: (0212) 413 54 49

Adres: Demirören Medya Center 100. Yıl Mah. 2264 Sok. No:1 34218 Bağcılar / İstanbul