Dream Türk TV

Dream Türk TV CANLI İZLE

Dream Türk TV

 

Türkçe müzik kanalı olan Dream Türk, 15 Mart 2003'te yayın hayatına başlamıştır. Demirören Medya grubuna ait olan kanalın sloganı ise “Müziğin Ana Dili”dir. Yıllardır Türkçe Pop müzik denildiğinde ilk akla gelen kanallardan biri olan Dream Türk TV, bugün de gerçekleştirdiği yayınlarla Türkçe müzik tutkunlarını çekmeyi başarıyor ve en çok izlenen müzik kanallarından biri olma başarısını koruyor. Dream Türk TV canlı yayınlarını web sitemizden kolaylıkla canlı olarak takip edebileceğiniz gibi kardeş kanalı olan Dream TV’ye de ulaşabilirsiniz. Ayrıca Demirören Medya grubu çatısı altında yayın yapan diğer kanallar arasında olan Kanal D, Euro D, teve 2, Tay TV, CNN Türk ve Cartoon Network kanallarını da hizli.tv web sitemizden canlı izleyebilirsiniz.

Türkçe müzik yayınlarının yanı sıra bir talk show programı olan Gece Kafası; müzik dünyasının sevilen isimlerinin yepyeni videolarını, müzikal hedeflerini, hayallerini ve planlarını anlattığı Yıldızlarla Baş Başa; vizyondaki filmlere dair gelişmelerin, en özel kamera arkası görüntülerinin ve röportajlarının yayınlandığı 10 DAKİKA ARA gibi programlarla yayın akışı zenginleştirilmektedir.

Dream Türk TV, Turkcell TV+, Vodafone TV, D-Smart, KabloTV ve Tivibu platformları üzerinden ve Türksat 4A uydusu üzerinden yayın yapmaktadır. Kanalı bahsi geçen platformlardan veya web sitemizden izleyebilir, televizyonunuzdan izlemek isterseniz de web sitemizde yer alan Dream Türk TV frekans bilgilerini kullanabilirsiniz. Kardeş radyo kanalı olan Dream Türk Radyo’yu ise bağlantıdan canlı olarak dinleyebilirsiniz.

 

Dream Türk TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12245 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 7500

FEC: 5/6

 

Dream Türk TV Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

Kablo TV 670. Kanal

D-Smart 112. Kanal

Tivibu 165. Kanal

Turkcell TV+ 135. Kanal

Vodafone TV 106. Kanal

 

Dream Türk TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Fax: (0212) 413 54 49

Adres: Demirören Medya Center 100. Yıl Mah. 2264 Sok. No:1 34218 Bağcılar / İstanbul