Dost TV

Dost TV CANLI İZLE

Dost TV

 

Dost TV, 3 Mart 2005 tarihinde Dost Radyo TV ve Reklam Şirketi tarafından kurularak yayın hayatına adım atmış ve ‘’Biz Dostuz‘’ sloganı ile yola çıkmıştır. Ağırlıklı olarak dini içerik yayınları yapan kanal çeşitli programlarıyla birlikte ailelere yönelik yayınlar da gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra Dost TV ile ilişkili ‘’Gülümseyen Radyo’’ sloganıyla 1 Şubat 1995 tarihinden bu yana yayın yapan Dost FM radyo istasyonu bulunmaktadır. Söz nereden çıkarsa oraya ulaşır düşüncesi ile yayın yapan Dost TV, görüntü kirliliği yaşandığı bir dünyada kalpten yayınlarla seyircisine dostane yaklaşım sergilemektedir.

Dost TV, dini içerikli yayınlarını insanlara ulaştırarak; sıcak, samimi, gerçek bir dünyanın meltemiyle insanı kucaklayıp, ona yalnız olmadığını hatırlama  amacıyla hareket eder. Aynı zamanda tematik ve kendine özgü yayınlarıyla öne çıkan bir kanal olmaktadır. Beraber Okuyalım, Çocuk ve Biz, Kur’an Dersleri, Merak Ettiklerimiz, İlm-i Hal, Kur’an Kalbine Yolculuk, Hayat Güzeldir, Açıl Susam Açıl, Mutfak Hali, Kalbimde Kur’an, Buhari Şerif Dersleri, Kur’an’ın Anlam ve Tesfiri canlı yayın programları ve Kim Bilir? adlı yarışma programlarıyla canlı bir yayın akışı sunmaktadır. Belirli bir izleyici kitlesine sahip olan Dost TV’nin ilgiyle takip edilen programlarına sitemiz üzerinden Dost TV canlı izle bölümünden ulaşarak takip edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra zengin içerikleriyle bilinen Dost TV kanalında; Hikmet Arayışları, Çınaraltı, Katre, Şifa-i Şerif Sohbetleri, Ruhu’l Beyan Sohbetleri, Kur’ an Tesfiri, Sorularla İslam, Sabahın Duası, Mukabele, Hayatü’s Sahabe, Hatm-i Şerif, Kavram Atölyesi, Mehmet Fırıncı ile Nurlu Hatıralar paket programlar da yayınlanmaktadır. Ailecek izlenebilecek renkli program içerikleri üreten Dost TV’yi web sitemizde yer alan Dost TV canlı bölümünden kesintisiz ve yüksek kaliteyle izleyebilirsiniz. Ayrıca kardeş radyo kanalı olan Dost FM’i de bağlantıya tıklayarak dinleyebilirsiniz.

 

Dost TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 3A Uydusu

Frekans: 12685 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 30000

FEC: 5/6

 

Dost TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0312) 341 21 21

Fax: (0312) 384 66 33

Adres: İstanbul Cad. Devrez Sok. No:1 İSKİTLER/ANKARA