Doruk TV

Doruk TV CANLI İZLE

Doruk TV

 

İlk zamanlarda Sınır TV olarak başladığı yayın hayatına bir süre ara vermesinin ardında yeni adı ve yayın anlayışı ile izleyicilerinin karşısına çıkan kanal 12 Ocak’ta Doruk TV ismini almış ve yayınlarını bu isimle sürdürmüştür. Kurulduğu ilk dönemlerde özellikle Kars, Ardahan ve Iğdır başta olmak üzere doğudaki gelişmeleri ekran başındaki izleyicilerine aktarmayı hedefleyen Doruk TV aynı zamanda bu bölgede yaşayan insanların sesi olma görevini de üstlenmiştir.

Doruk TV ve Radyo Yayıncılık A.Ş. bünyesinde yayın faaliyetlerini sürdüren kanal, halen daha bölgenin sesi olmayı sürmesinin yanı sıra ülke genelinde yaşanan gelişmeleri de ekran başındaki izleyicilere aktarmaktadır. Türkiye’nin kültürel faaliyetleri odaklı bir yayın anlayışı geliştiren kanalın yayın akışı içerisinde gelenek ve görenekler oldukça geniş bir yer kaplamaktadır. Anadolu'nun dört bir yanındaki tarihi eserler ve hikayeleri ile ilgili belgesel tarzındaki yayınlarının yanı sıra çeşitli formattaki içeriklerini de izleyicilerine sunmaktadır. Özellikle İslam değerleri ile ilgili yayınlanan içerikler, peygamberlerin hayatları da büyük bir ilgiyle takip edilen programlar arasındadır.

Kars, Ardahan, Iğdır ve diğer serhat illeri odaklı yayınları, özellikle bu bölgedeki izleyiciler tarafından oldukça sevilmektedir. Bölgedeki güzellikleri, doğal ve kültürel mirasları tüm Türkiye’ye hatta tüm dünyayla buluşturmak isteyen kanal buradaki turizm faaliyetlerinin hareketlenmesinde de önemli bir rol oynamıştır. Kanal başka şehirlerde hatta başka ülkelerde yaşayan gurbetçi vatandaşlarımızın da memleket özlemlerini bir nebze de olsa dindirecek yayınlarıyla oldukça başarılı işlere imza atmıştır. Doruk TV canlı yayın akışında pek çok farklı içeriğe yer vermiş ve bu içerikler izleyiciler tarafından oldukça beğenilmiştir. Siz de bu yayın akışlarını takip etmek ve kesintisiz olarak izlemek isterseniz Doruk TV canlı izle seçeneği ile sitemiz üzerinden kanala erişim sağlayabilirsiniz.